Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van-e olyan csoportos önvédelm...

Van-e olyan csoportos önvédelmi tanfolyam Budapesten ami nem havi díjas?

Figyelt kérdés
Gondolok én olyanra Pl. 90 napig érvényes 10 alkalmas bérlet stb...

2019. máj. 5. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyanoknak a világon semmi értelme nincsen. Önvédelemhez meg kell tanulnod küzdeni, küzdeni pedig csak olyan edzésen tanulsz meg évek alatt, ahol rendszeres küzdelem van. Önvédelemre Box+Thai Box az alap kombó, esetleg Box+Judo vagy Box+Jiu-Jitsu.
2019. máj. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem, rendszeres járással van problémám. Sőt szerintem a havi díjas rendszer biztat a rendszertelenségre.


1 hónap van 4 hét heti kettő edzés. Ja, persze az se mindig mert munkaszüneti napok miatt kevesebb alkalom jár a havi díjasnak.


Mondjuk elutazom egy hétre, az egyik héten munka okokból nem tudok jönni akkor fizettem egy havi edzést 4 alkalomért. Sőt akár beteg is lehetek persze azt nem tudom előre.


Tehát arra vagyok motiválva, hogy egy teljes hónapig ne járjak inkább.

Saját érdekem a folyamatos járás, viszont nem szeretek senki azért fizetni amit nem vesz igénybe.

2019. máj. 5. 17:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahova én jártom ott mindig volt olyanra lehetőség, hogy alkalmanként fizess.
2019. máj. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Mondjuk elutazom egy hétre, az egyik héten munka okokból nem tudok jönni akkor fizettem egy havi edzést 4 alkalomért. Sőt akár beteg is lehetek persze azt nem tudom előre."


Nálam havidíj van (ökölvívás), de én a munkaszüneti napokat és a betegséget figyelembe veszem (arról kell egy igazolás), arra való tekintettel a fizetési határidőt ki tudom tolni. Ez csak rugalmasság kérdése.


Van napijegy is nálam, de a havi sokkal jobban megéri (alkalmi 2.500,- Ft, a havidíj pedig 16.000,- Ft, hetente van négy edzés - 60%-ot spórolsz meg vele, ha jól számolom). Persze, ha van más elképzelésed, lehet róla szó, nincs kizárva az egyéni megállapodás részemről.


Én hétfőn és pénteken tartok edzést a Fradibox termében (1082 Bp., Üllői út 66/a.), szerdán és csütörtökön pedig a Barakk Fitnessben (1076 Bp., Garay u. 3.). Mindegyik napon 17:30-tól vannak az edzések.

2019. máj. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!