Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izmos kar lányként?

Izmos kar lányként?

Figyelt kérdés

Régen azt hittem hogy túl izmos leszek meg hogy csúnya lenne ha edzenék rá...

Mostanában jöttem rá hogy olyan jó lenne ha lenne egy kis izom a karomon is, egyrészt jobban néznék ki, de igazából jól jönne ha erősebb is lennék.

Iszonyatos állapotban van most. Nem mértem centire de nőkhöz viszonyítva átlag vastagságúnak tűnik, és inkább háj van rajta.

El szeretnék menni kondizni de előtte kicsit jó lenne összeszedni magam hogy ne úgy menjek hogy nem bírok felemelni egy súlyzót. Tudnátok ajánlani valami gyakorlatot hogy egy alap felkészültségem legyen? Hogyan álljak neki?


2019. máj. 8. 21:22
 1/2 anonim válasza:
100%

Nem kell semmi gyakorlat elötte. Azért mész, hogy fel tudd emelni az adott súlyt. Először kevés súlyt emelj, mert megerőlteted magad és csak rosszabb lesz.

Ne szégyeld!

Hajrá! :-)

2019. máj. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást!
2019. máj. 8. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!