Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen reális eredmény várható?

Milyen reális eredmény várható?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az érdekelne, hogy napi 200 fekvőtámasz 10x20, milyen reális eredményt tud hozni, erőben, és esetleg alak formálásban? Étkezés szempontjából a táplálkozásom megfelelő, fehérje, vitaminok, stb.
2019. máj. 9. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Az egészséged megtartásában segít.

Ennyitől fogyásra még ne számíts.

Továbbá elég egyoldalú, egészítsd ki másféle mozgásokkal is.

Ha a táplálkozásod megfelelő, akkor nem kellenek a mű vitaminok, megy az egyéb hókusz-pókusz kiegészítők. Legyen meg minden az ételeidben, úgy válogasd össze. Ha megteheted, ne a szupermarketekben vásárolj élelmiszert, hanem a piacon alapanyagot, és készítsd vagy készíttesd el otthon.

2019. máj. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

" Legyen meg minden az ételeidben, úgy válogasd össze."

Csak jelzem, kedves 1-es, hogy a mai zöldségek, gyümölcsök beltartalmi értéke egyenlő a 0-va. Az elhibázott földművelés következtében 1964-től '97-ig 95%-kal csökkent mind a vitamin-, mind az ásványianyag tartalmuk. A nyomelemekről meg már ne is beszéljünk.

2019. jún. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2-nek.

Mi túlnyomó részt kiskertekben termelt zöldséget, gyümölcsöt fogyasztunk, vegyszerezés nélkül. Ezekkel sokkal jobb a helyzet vitamin és ásványi anyag terén, mint az ipari termeléssel. A multik meg elmehetnek a sóhivatalba! Ez a falusi élet előnye!


A kérdezőnek.

A fekvőtámaszoknál sokkal változatosabb erőfeszítés a kerti munka. A napi 7 kilométer gyaloglás vagy kerékpározás hóban, sárban a munkahelyre buszozás helyett, szintén az egészség irányába billenti a mérleget.


Valamikor városlakó voltam. Ha (kis túlzással)üvegen át ránéztem egy náthás emberre, másnap én is beteg voltam. Mióta falun építettem egy házat, kerülöm a tömegtermeléssel előállított kajákat, semmi baj az egészségemmel, alakommal, erőnlétemmel és az allergiám is teljesen elmúlt! A főbűnösnek kikiálltott parlagfüvet akár termeszthetném is a kertben, nem ártana. Tavasszal a mogyoró, tujafélék ágát megrázva látom a sok virágport ahogy száll a levegőben, és semmi bajom. Amire még allergiás vagyok, a hajlakk, a WC illatosító, és némely konyhai tisztítószer. Mind ipari termék! Mintha szándékosan mérgeznének bennünket, és a virágporra fogják!)

2019. jún. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!