Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem sokára az iskolánkban...

Nem sokára az iskolánkban futó verseny lesz, és ha jól tudom 2 km-t kell lefutni. Úgy néz ki, hogy felállunk egy vonalhoz, kb 100-an, és egybe elkezd mindenki futni?

Figyelt kérdés
És igazából, hogyan készüljek fel addig? Nem vagyok annyira rossz kondícióban, bicózni szoktam 20 km-eket néha.. Igazából az már jónak számit ha a 100-ból 40. vagy.. De mit ajánlatok? Addig kb van 3 hét.. Hogyan készüljek fel?

2019. máj. 10. 17:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Tavaly sem voltam olyan rossz kondícióban, és mégis lehagytak eléggé szépen.. 100-ból 42.-ik voltam
2019. máj. 10. 17:43
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézd, ha alapvetően jó kondícióban vagy, akkor ha fejlődni akarsz, érdemes valami szakirodalmat keresned. Nézz meg pár youtube videót arról, hogy hogyan javítsd a futási technikádat, milyen stratégiát kövess egy ilyen versenyen stb. Persze nem feltétlen profi szintű infókat fogsz találni, de a te szinteden és időkereted mellett szerintem ez a legjobb módszer. Légy óvatos, ha valami hülyeségnek vagy veszélyesnek tűnik, akkor nézz utána jobban/ne csináld. Extrém dolog kell, hogy bajod legyen ennyi futástól, de a neten találni extrém marhaságokat.
2019. máj. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :'D Igazából nem lenne nagy baj, csak mikor fütyülnek mindenki lögdösi a másikat meg minden.. Ott kicsit szoktam hagyni hogy fussonak előre utána rágyorsítok, de a háromnegyedénél elfáradtam..
2019. máj. 10. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!