Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 14-15 éves körüli fiúk, ti...

14-15 éves körüli fiúk, ti mit sportoltok vagy mennyit mozogtok egy héten a heti öt testnevelés óra mellett?

Figyelt kérdés
Úgy látom, szinte mindenki rengeteg időt ül számítógépezés miatt, vagy a telefonját bámulja, vagy a sok tanulnivaló miatt, sok a különóra, emellett mennyi idő fér bele a mozgásra? Ki mennyit mozog és milyen fajta mozgást? Mit érdemes elkezdeni ilyenkor? Csapatsportba már nehéz bekerülni, mert többnyire gyerekkor óta kialakult csapatok vannak és nincs is nálunk túl sok lehetőség. Küzdősportokból talán nagyobb a kínálat, de nem tudom melyik az, aminek értelme is van. Vagy elég pl hetente 2-szer nekiállni tornázni (valami izomerősítőt) vagy elmenni futni fél órát vagy egy nagy bringázásra hétvégén kirándulásra?

2019. máj. 14. 15:17
 1/4 anonim válasza:
Ha még heti kettőt tudnál délután edzeni az elég lenne. Próbálj ki többféle küzdősportot aztán majd valamelyik megtetszik
2019. máj. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
kondizni kell,hogy jol nézzen ki az ember a strandon
2019. máj. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Én úszok heti két alkalommal
2020. máj. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én szertornáztam anno

20F

2020. máj. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!