Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem tudok meg hízni?

Nem tudok meg hízni?

Figyelt kérdés

Az a bajom hogy hiába eszek egyszerűen képtelen vagyok meg hízni.

Szedtem béres cseppet, vitaminokat,fogamzásgátlót is szedek 3 hónapja és peritolt mert azt mondták hogy lehet hízni tőle,nekem semmi sem vált be.

Lehet pajzsmirigy a baj? Vagy mitől lehet hogy nem tudok meg hízni.

19 éves vagyok,lány és 49 kg



2019. máj. 24. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy? A menstruációd rendben van? A szüleid, nagyszüleid milyen testalkatúak?
2019. máj. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"hiába eszek egyszerűen képtelen vagyok meg hízni." -> ilyet két haveromtól hallottam már, ránéztünk miket kajálnak, és kiderült, hogy nem esznek (ettek) eleget ahhoz, hogy nőjenek :)


"Lehet pajzsmirigy a baj? Vagy mitől lehet hogy nem tudok meg hízni." -> nem vagyunk orvosok. Ha kivizsgáltatod magad és dokik mondanak valami okosságot. Ha meg nem vagy beteg, akkor 1. nem eszel túl sokat 2. alkatod miatt nagyon sokat kell enned a hízáshoz. De ugye azt javarészt minőségi(bb) tápanyagokból.

2019. máj. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én két évtizedet letoltam 185/50 kg arányban, folyamatosan keresve a hízás titkát. Amennyit szekáltak a soványságom miatt, még idegenek is az utcán, pedig nyilván nem magam választottam, hogy ilyen alkatom legyen. Szóval én is kipróbáltam mindenfélét, étvágygerjesztőket, ettem így, ettem úgy, ha bármiről valaki megemlítette, hogy hizlal, azonnal elkezdtem korlátlanul zabálni, de semmi. Se zsírostól, se süteménytől, se finomított szénhidráttól, semmitől nem voltam képes hízni, pedig szemtanúk állítása szerint kielégítő mennyiségeket toltam le.

Ezalatt egyszer sikerült egy hét alatt 3 kilót felszednem, amikor elmentem egy táborba egy erdő közepére, ahol nagyon olcsón akarták kihozni az egészet és húst nem is adtak, csak mindenféle olcsó növényt - káposzta, krumpli, meg egy vagon tészta, na ott híztam, de aztán sajnos ahogy elkezdtem normálisan enni, ez lement megint. Nekem vizsgálták a pajzsmirigyem, jó volt. Mostanában sokat olvastam az áteresztő bél szindrómáról, s szerintem ez eddig a legvalószínűbb magyarázat. Hiszen ha elszaródik a bélflóra és a bélműködés, akkor nyilvánvalóan nem működik jól a felszívódás.

2019. máj. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!