Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az normális hogy azért nem...

Az normális hogy azért nem sportolok, mert nem akarom hogy izmosak, vastagok legyenek a lábaim?

Figyelt kérdés
Alacsony lány vagyok ezért jobban meglátszik. De kéne sportolnom valamit.
2019. máj. 25. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogyha nem izmot építesz akkor nem izmosodni fog, hanem formásodni. Amúgy kit érdekel, hogy vastag e a lábad? Egy pasi megnéz és 1 perc múlva már nem is emlékszik rád.
2019. máj. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Láttál te már hosszútávfutót, evezőst, siklóernyőst, stb. stb... vastag lábbal?

1) Vannak sportok amitől nem lesz vastag a lábad

2) Ahhoz, hogy annyira izmosodjon a lábad, hogy láthatóan vastag legyen, elég intenzíven, rendszeresen kellene sportolnod. Ha hobbiszerűen néha csinálsz valamit attól nem fogsz jelentősen izmosodni.

Ráadásul az egészségednek se tesz jót ha nem mozogsz.

Röviden: nem normális.

2019. máj. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eddig rendes edzésekre jártam, ami elég kemény volt. Csak emiatt a hülyeség miatt hogy már nem akarok izmosabb lábakat nem folytatom,de azért szerettem. Nem hobbiszintű sportolásra gondoltam.
2019. máj. 25. 23:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor legyen hobbi szintű sportolás. Semmit nem kötelező versenyszerűen csinálni
2019. máj. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És? Azt csinálsz, amit akarsz.
2019. máj. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!