Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha gyorsan (2 hónap) akarok...

Ha gyorsan (2 hónap) akarok erős (kar) izmokat csinálni, akkor pontosan milyen gyakorlatokat csináljak, mennyit egy nap?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 18:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Az ilyen minek válaszol? :S
2010. júl. 7. 18:23
 2/5 anonim válasza:
59%

Elmondom!

Mert szarsz az egésszbe bele. Ha kicsit is érdekelne, akkor már kicsi intenyeten tudtál volna 1000 cikket olvasni erről(gondolom nem érdekel mert neked 2 mondatban elég a praktika), ha utánnaolvasol akkor tudod h 2 hónap kicsit kevés. Ráadásul akkor nem tennél fel ilyen ostoba kérdést.

Szal felejtsd el és menj vasald ki a hajad inkább.

2010. júl. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mi az az intenyet? :S
2010. júl. 7. 18:37
 4/5 clint ***** válasza:

na figyelj. Ez egy olyan dolog, hogy ha én és egy másik srác egy évig ugyanazt csináljuk, ugyanazt esszük, akkor is lehet , hogy nekem 2 smert nő a karom neki meg semmit.

Épp ezért a kérdésed értelmetlen

1:nem tudom, hogyan étkezel

2:ha lenne olyan gyakorlat amivel biztos nőne, mindenki hatalmas lenne, senkinek nem ugyanolyan a szervezete, senkinek nem ugyanugy jönnek be a gyakorlatok, nekem 46cm a bicepszem, de lehet az nén gyakorlataimmal teneked lefogyna a karod

3: 2 hét alatt ló...sznyit ha nő a karod, de erős nem lesz

2010. júl. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

50 fekvő reggel

50 fekvő este

2010. júl. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!