Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Falun hogyan lehetne megoldani...

Falun hogyan lehetne megoldani a futást?

Figyelt kérdés

Van egy biciklinűt, de folyamat mennek mellette az autók, buszok, kitöhögnek, dudálnak.


Menjek el az erdőre? Viszont ott félek, mert egyszer vadásztak, meg arra sétáltatnak, meg terelnek el kutyákat.


Nem égetem magam szerintem.


2019. jún. 4. 21:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Mennél inkább te is kapalni #20 ahogy azt vidéken szokás. Minek szaladgálsz, ég a ház?
2019. jún. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Melyik falu ez? Megnézzük neked térképen, hogy merre fuss.
2019. jún. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Komlódtótfalu
2019. jún. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Nem lehet, hogy csak beképzelsz magadnak pár dolgot a kiröhögést illetően? Szintén faluban lakom, eleinte én is cikinek éreztem de aztán megszoktam. És nem vagyok felnőtt sem, tehát még érdekesebb látvány lehet. Legtöbbször ígyis terepen, földesutakon futok, próbáld ott. A falunk 1500 fő körül van, elfogadóak az emberek, meg szerintem ott sem az lehet a legnagyobb szenzáció ha valakit futni látnak. Ha pedig mégis, akkor majd hozzászoknak.
2019. jún. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Zene a fülbe és nyúlcipő.

Xarni rá mit ugatnak mások.

2019. jún. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!