Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ilyen szempontból a lovaglás...

Ilyen szempontból a lovaglás hasonlít a biciklizeshez?

Figyelt kérdés

Azt mondjak, hogy a biciklizést nem lehet elfelejteni, szerintetek a lovaglassal is így van?


Most nem arra gondolok, amikor valaki élsportszeruen űzi a lovaglást, kihagy 2 évet, utána valószínűleg azért gyakorolnia kell, hogy újra belejojjon annyira, hogy újra élsportoló legyen

Most csak arra gondolok, aki hobbi szinten lovagol

Mert én úgy érzem magamon, hogy ugyan kihagytam mondjuk 1 évet, de amikor újra felülok, akkor a lépés, ügetes olyan, mintha csak tegnap lett volna az utolsó lovagló oram

Szerintetek ebben lehet valami? Ti szoktatok így érezni? (Aki már volt hasonló helyzetben)



2019. jún. 4. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem is így van. :) Én már jó 4 éve abbahagytam a lovaglást, sajnos nem fért bele az időmbe a tanulmányaim mellett. De előtte heti 1x jártam lovagolni, 2 évig, az idő alatt is főként nyáron és tavasszal. Ha most alám raknának egy lovat, ösztönösen el tudnám indítani egyből ügetésbe, tényleg olyan mint a biciklizés, szerintem lehetetlen elfelejteni. :)
2019. jún. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A sportok 90% hasonlít ebből a szempontból.

A biciklizésből lett szolás-mondás mert az nem csak sport,hanem közlekedési eszköz is...mint a ló volt.


Tudom,mert:tollasozni sem felejtettem el az évek alatt,ahogy úszni és futni,ijjászkodni si tudok még. A biliárd és a boling is bennem van ahogy a foci és a kosárlabda amivel amúgy hadilábon állok a szabályok miatt. Viszont a ping-pong az sosem ment igazán.

Szóval a nagy hasonlóság sokmindennel megvan.

2019. jún. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!