Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan javítsak az időmön?

Hogyan javítsak az időmön?

Figyelt kérdés

Először is 19 éves fiú vagyok és öt hete kezdtem el futni egy sérülésből felépülve hogy visszaerősítsem a lábamat.Eleinte nagyon nehéz volt de minden nap futottam és most ott tartok hogy 6:15 alatt futok 2000 m -t.A mostani edzésem az hogy reggel futok 4 km-ert 14p alatt este pedig két km bemelegítés után próbálom minél hamarabb lefutni a távot.Próbáltam edzéstervet keresni de csak olyanokat találtam hogy hogy fuss nyolc perc alatt 2000 métert ezért gondoltam hogy itt kérek egy kis segítséget hogy milyen edzéssel lehet javítani az időn.

Remélem érthető volt és a válaszokat előre is köszönöm.



2019. jún. 4. 22:07
 1/1 anonim ***** válasza:

En kettot mondanek egyik a terheles ezzel tudod jol erositeni a labad illetve a robbanekonysagot, tudot.

Nagyabbol 100m sprintekbol all kis piheni idokkel pl keresztbe futod a sportpalyat

Atletika es futo , foci edzeseke szoktak alkalmazni. Akkor jo ha minden masik hossz nehezebben megy illetve lassabban ezert a neve terheles. Viszont legyen benne rendes piheno ido is.


Masik 1000-1500m futas 4x 5-10perc pihenovel

2019. jún. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!