Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Boksz zsák mennyi ideig...

Boksz zsák mennyi ideig mozoghat kb használat után? Enyhe légmozgás mozgathatja?

Figyelt kérdés

Nos, az történt, hogy egyik kollegina kondizni volt, tudtommal egyedül, nem tudom, használta-e a zsákot, de tegyük fel, hogy igen.Ezután elmentem vele egy irodába és kb 10 perc múlva visszamentem egyedül a konditerembe, ahol körülnéztem, de senki nem tartózkodott már az épületben.Talán az egyik ablak bukóra volt nyitva, viszont nem lehetett huzat, mivel annyira nem volt légmozgás, hogy a fákon a levelek sem mozdultak, szélcsend volt.

Ritkán jáok oda fel, kinyitottam egy ajtót, ami

Mögé eddig nem nézzem be, és kissé ledöbbentem, mert egy lepusztult, használhatatlan mosdót találtam és épp azon gondolkoztam, azt használják-e vajon, mikor a mögöttem lévő teremből valami puffanás szerűt vagy csattanás félét hallottam, azt hittem, talán leesett valami, meglepődtem, hogy ezek szerint mégis van bent kondizó, hogy nem vettem észre?? Megfordultam, de tényleg sehol senki nem volt, viszont a boksz zsák

feltűnően kilengett. Egyből arra gondoltam, hogy ha már mindenki rég lement, hogy a frászba mozoghat még az a nehéz zsák? Csak tippelek, hogy van kb 100 kg olyan jó nagy féle.És hát a hang, mintha ráütöttek volna. Direkt nem ezo kategóriába irtam, mert ha valaki jártas kondi teremben talán meg nyugtathat, hogy

Nincs ebben semmi szokatlan :(


2019. jún. 7. 22:11
 1/1 anonim ***** válasza:
igen!
2019. jún. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!