Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék szálkásítani?

Hogyan tudnék szálkásítani?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, az átlagosnál icipicivel vékonyabb, bár én nem látom magam túl vékonynak, mások mégis ezt mondják :'D

Nos a súlyom a magasságomhoz képest elvileg kicsit kevés, viszont a tükörben többnek látom magam, mert ami van rajtam, azt gondolom annak túl sok része zsír. Hogyan lehetne most itt a nyári szünet alatt ezen javítani? Ha már súly alapján vékony vagyok, szeretnék karcsúbbnak, feszesebbnek kinézni. Gondolom szálkásítás a megoldás, de nem tudom hogy néz ki ez az egész.



2019. jún. 10. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy halat.
2019. jún. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:D

A hal finom.

Na de most komolyan

2019. jún. 10. 15:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Szálkásító app?
2019. jún. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha nagyon elszánt vagy, és szüleid vagy akár te ki tudsz fizetni egy személyi edzőt akkor keress fel egy konditermet! Nélküle belevágni nagyon nehéz. Ő szinte mindent elintéz helyetted, neked csak az utasításait kell követned. Felméri az alakod, megbeszélitek a célt, összerakja neked az étrendet és már csak az edzés kell hogy formában légy. Egyébként nem minden férfi szereti a nagyon vékony vagy szálkás nőket. Hisz ha vékony vagy kissebb lesz a popsi meg a mell.
2019. jún. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szálkásitásnak azt hívjuk, amikor a meglevő izomtömeget, lezsírtalanítod, magyarán mondva lepucolod. Te tudsz fogyni, de szálkásítás az egész más. Kezd el sportolni, és figyelj az egyszerű cukrokra, szénhidrátokra. Sovány húsok, halak, sok zöldség.

https://www.youtube.com/watch?v=aw41eSLQEx0&t=16s

2019. jún. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!