Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Egyéb kérdések

A kérdés

Mit tanácsoltok, hogy ne legyen annyira görnyedt a testtartásom?

Bárminemű ajánlatot meghallgatok,illetve hogyan lehet ezt leginkább kompenzálni.

Rólam röviden annyit,hogy magas és vékony vagyok. 190cm es 78 kg

Előre is köszönöm ;) 29F

Keress kérdéseket hasonló témában: testtartás

jún. 12. 13:30  Privát üzenet  

A válaszok
Hátizom, háterősítő torna.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 12. 14:08 Privát üzenet
MadSeal nevű felhasználó válasza:

Figyelj a tartásodra mindig oda, hogy megszokd, illetve úszás, falmászás és egyéb hátizom gyakorlatok.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jún. 12. 14:32 Privát üzenet

Ha szoktál vezetni, állítsd a tükröt úgy, hogy csak magadat kihúzva láss hátra bennük! (már ha nem vered így be a fejed a plafonba...)

Ez azért jó, mert végül is az életed múlik rajta, viszont nem kell külön időt szakítani a hátizmok edzésére.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jún. 12. 15:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Görnyedt, hanyag testtartás ellen segíthet a jóga? Nagyon csúnya a testtartásom, de rajtam kívül senkit sem érdekel.13/L :c
Évek óta görnyedt a testtartásom, de novemberben szalagavatóm. Hallott valaki olyan ruha alá vehető micsodáról, ami kényszerít hogy kihúzzam magam?
Milyen gyakorlatokat kell végezni ahhoz h ne legyen görnyedt a testtartásom? és karra milyeneket végezzek ( nem nagyon akarok arra izmosítani mert lány vagyok, de azért legyen...
Milyen gyakorlatokkal érhetném el hogy szebb legyen a testtartásom?
Most járok gimibe, sokan azt mondják görnyedt vagyok, nem is csodálom, nehéz táska, nap mint nap mindenhova vinnem kell vagy tízszer. Akik viszont mondják azok nem értik meg hogy...
Ha állok, szép a testtartásom, viszont, amint leülök, görnyedt leszek, mit tegyek? Hogyan lehet helyrehozni?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!