Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hatásos, bevált gyakorlatok...

Hatásos, bevált gyakorlatok comb formálásra?

Figyelt kérdés

170 centi vagyok kb 55 kilóval, ami egyáltalán nem sok, nem is érzem kövérnek magam, viszont aránytalanul vastag a combom és nagyon nem szeretem. Több helyen is keresgéltem, többek között láttam pinteresten is ilyen 30 napos lábformálós képeket, posztokat, csak nem tudom bele vágjak-e. (Gugolás, kitörés, lábemelgetés éy hasonlo gyakorlatok vannak benne vegyesen)

Lényeg a lényeg, az érdeklne kinek mi vált be, aminek látványos eredménye lett. Nyilván nem várok egyik napról a másikra drasztikus változást, de szeretném ha lenne látsztja.



2019. jún. 12. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:

170/55 és túl vastag a lábad?

Ha zavar hogy elkezdtek nézegetni a ferfiak,akkor hordj bővebb ruhákat és ne beteg elmére utaló kérdéséket írj ki.

Amúgy meg minden izomcsoport ugyanolyan fontos ezért teljes test edzéstervet nézz ki és kezdj el.

2019. jún. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok az adottságaimmal. Nincs testképzavarom, nincsenek se étkezési de még pszichés problémámim se. Mint leírtam, tudom, hogy nem vagyok kövér, de a súlyom nem egyenletesen oszlik el. Szerintem elég sokat elárul, hogy 2/4 számmal nagyobb nadrágot hordok mint felsőt. És kézeld nem a méretek érdekelnek hanem az összkép. Még suliba játam többet is sportoltam (nem profi szinten, de azért hetente általában kétszer egy órát) mára szinte semmit és ezt is érzem magamon. Én nem is feltétlenül fogyni szeretnék, hanem formásabb lábakat. Nem diétázom nem szedek semmi bogyót és ezen nem is nagyon vagyok hajlandó változtatni. El is kényelmesedtem és olyan mozgásformákkal szeretném újra kezdeni, ami ott javítja a dolgokat ahol kell.

Még annyi akármennyire is hiszed, magasról teszek idegen férfiak véleményére és nem feszülős miniruhákat hordok.

2019. jún. 13. 22:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Nah ez már egyenesebb beszéd.

Ha van lehetöséged konditerembe járni akkor a 3 napos teljes test átmozgató edzésterv lehetne hatásos a célodhoz.

Ha otthon szeretnéd saját testsúlyal csinálni akkor a fegyencedzés könyvet tanulmányozd át.

2019. jún. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!