Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem segíteni egy...

Tudnátok nekem segíteni egy streetworkout edzés összeállításában?

Figyelt kérdés

A segítségeteket szeretném kérni abbam hogy tudnátok-e esetleg segíteni egy saját testsúlyos edzés összeállításában?


Jelenleg 91-92 kilogram között mozgok és 178,5 cm magas vagyok.


20 vállszéles fekvőtámasz normál tempóban stabilan megy, és sikerült ausztrál húzóckodással, statikus tartással stb. elérnem 5 db teljes húzóckodást.


Amint vártuk itt a nyár, és én is szeretnék egy kicsit lefogyni mint olyan sokan olyan 65-70 kg-ra, meg egy kicsit nagyobb melleket, szélesebb hátat, és vastagabb karokat elérni.


Ugye amint az elején leírtam, egy edzésterv (olyan hogy naponta más izomcsoport(egyik nap mell-tricepsz másiknap hát-bicepsz, harmadik nap has, negyedik nap láb. És csak saját testsúly), meg kb. szintes felépítéssel olyan havi szintlépéssel) ,, illetve meg egy kalória-, fehérje-, zsír-, rostbevitel öszzeállításában ha tudnátok segíteni azt megköszönném.



Válaszotokat előre is köszönöm😊😊



2019. jún. 15. 11:35
 1/2 A kérdező kommentje:
Meg kb azt hogy ha beviszek 2500 kcal-t naponta akkor hany kalóriát kellelégetne hogy letudjak fogyni 65-70 kilóra
2019. jún. 15. 12:13
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt engedd el, nyarra nem lesz jo forma... Jövő nyárra lesz lathato eredmeny ha rendesen tolod es megfeleloen kajalsz. Street workouttal meg főleg nem fogsz gyorsan valtozast elerni. (tapasztalat) Súlyzós alapgyakorlatokkal tudnal megfeleloen izmosodni es fogyni. En is fekvotamaszokkal bohockodtam de kb alig latszodott valami, elkezdtem fekvenyomni es egybol lathatobb az eredmeny. Ugyanez igaz a tobbi izomra...Regen csak huzodzkodtam , most már ruddal evezek is mellé es egybol lett valtozas.
2019. jún. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!