Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik kobak jobb?

Melyik kobak jobb?

Figyelt kérdés

A casco mistrall és a fouganza C900-as modell között vacilálok. Az árakat tudom, mindkettő biztonságos és megfelel az EU-s szabványnak, DE engem a szellőzés nagyon érdekelne. Most egy egyszerű Bársony kőhalom van, de mindig bele izzadok, jó lenne egy jó szellőzésu kobak.

Ti ezen kettő közül melyiket ajanlátok?



2019. jún. 16. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:

A casco-ról halottam.

Ennyi.

Ez a fouganza c900...miért típus száma van név helyett?

Mit jelent?

Ki a gyártó?


Illetve melyik felemeg több szabványak,illettev melyik hoz jobb eredmenyeket?

2019. jún. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én pont ezeket kérdezem, hogy melyik a jobb? Melyiket érdemes megvenni és használni?
2019. jún. 18. 21:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen ritka az olyan baleset ahol konkretan az eleted menti majd meg a kobak - nekem meg sosem volt. DE! Ha kene, akkor a Cascora biznam magam. Top marka a kobakok kozt. Ugyanakkor ez nem igy megy csupan, mindenkeppen fel kell probalnod mindegyiket h jol illik e a fejedre, majd azutan donts. A Casco egyebkent amazonon is igen magas ertekelest kapott (vasarlok altal) - es a szellozeset is dicsertek. (A Fouganza egyebkent a Decathlon sajat markas cuccait jeloli)
2019. jún. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem is casco a jobb
2019. jún. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!