Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Váltsak személyi edzőt vagy ő...

Váltsak személyi edzőt vagy ő jól végzi a dolgát?

Figyelt kérdés

Elkezdtem edzeni személyi edzővel, eddig két alkalmon vagyok túl, viszont nekem valahogy sántít ez a dolog. Nem mondom azt hogy nem figyel rám az edző, mert volt olyan gyakorlat amikor ott volt mögöttem végig támasztotta a hátam pl, de többször van hogy kiadja a feladatot, hogy ebből meg abból csináljak meg pl 4x12-t és közben ő telefonozik mondván hogy "bocsi, de ez most fontos" néha néha rámnéz és akkor kijavít ha valamit rosszul csinálok , aztán folytatja tovább..

Ma például valami spanjával beszélgetett el a teremben amíg én csináltam a gyakorlatokat, amit szerintem nem jól csináltam mert egyszer nem nézett rám :D

Többször is csináltam már, hogy számoltam magamnak de miközben ő beszélgetett megkérdeztem őt is hogy hol tartok és vagy azt mondta hogy nincs még meg mondjuk a 12 nemtudom mi, holott már kész voltam, vagy még nem voltam kész és ő már azt mondta hogy kész van.

Mielőtt idejöttem mindenki akit kérdeztem azt mondta hogy nagyon jó edző meg hogy sokat segít, de én ezt nem így veszem észre

pont ezért jöttem személyi edzésre, hogy ne tegyem tönkre magam a helytelen gyakorlatokkal, de ha azt érzem hogy nem figyel rám akkor ennek így nem sok értelme

Segít, mert tényleg kijavít, és megmutatja hogy kell meg elmagyarázza, és mellette amúgy jó fej is, de sokszor érzem hogy nem figyel rám.

Vagy minden rendben így csak én vagyok figyelemhiányos? 😂😂

17/l



2019. jún. 19. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyakorlat közben nem figyel rád az elég nagy gond . Azért kapja a pénzt , hogy veled foglalkozzon , ne telefonálgasson és a haverjával csacsogjon . Ha gondolod adj még neki egy esélyt , s ha nem változik koptasd le .
2019. jún. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt így konkrétan megmondanám neki, h jó edzőnek tartom, tetszik a munkája stb stb, de szeretném ha az edzés ideje alatt csak velem foglalkozna. Adjon akkorra időpontot amikor erre ráér. Ennyi.

(Ultraparaszt dolog amúgy telefont ‘szkurálni, ha van egy vendége.)

2019. jún. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én simán váltanám helyedben
2019. jún. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
újpesten volt? mert en is jártam egy pasihoz, Ő is ugyanezt csinálta....
2019. szept. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!