Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van-e egyáltalán értelme?

Van-e egyáltalán értelme?

Figyelt kérdés
Nagyon le szeretnek fogyni, viszont sajnos sem időm sem "kapacitásom" sportolni/edzőterembe járni! Így azt találtam ki, hogy a munkahelyemen(egyszemélyes bolt) óránként csinálok 20 gugolást+lábgyakorlatokat! Illetve begyaloglok a melóhelyre és hazagyaloglok! Ez kb. 6km intenzív gyaloglást jelent naponta!ezek mellett pedig kb maximum 1600-1800 kalóriát eszek naponta! Érhetek el ezzel valamit? Van értelme így gugolgatnom, vagy csak feleslegesen fárasztom magam?! 159cm/75kg vagyok! Egy év alatt le tudok így adni 15kilót, ha ezt kitartóan csinálom?
2019. jún. 21. 06:51
 1/3 anonim ***** válasza:
És nem fognak hülyének nézni a munkahelyeden?
2019. jún. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Irtam, hogy egszemélyes bolt! Nyilván akkor csinálom mikir nincs vásárló, es a raktárban! :D
2019. jún. 21. 07:48
 3/3 Halmai Annamária ***** válasza:

Szerintem nagyon hamar meg fogod unni a napi 6 km gyaloglást, jön majd a hideg, vagy reggel későn kelsz, esni fog az eső, stb. De mindenképp jó kardió ha heti párszor legyalogosz ennyit. A találomra elvégzett lábgyakorlatoknak sincs sok érelme, azokat is meg fogod így unni csak. Ráadásul leizzadsz, kényelmetlen lesz.

Napi 30 percet ha rá tudnál szánni otthon egy kardiós erősítős edzésre azzal már érhetnél el teljesen szép eredményeket, ha mellette a kajára is figyelsz.

De persze nem lehetetlen a Te általad felvázolt módszer sem, csak valószínű nincs hozzá elég kitartásod, és nehéz beleépíteni a napi rutinba. Inkább egy kora reggeli 15 perces edzést iktatnék be minden napra, vagy ha nem vagy fáradt akkor egy intenzív félórásat munka utánra.

Arra is gondolj ha csak kaját csökkented és nem végzel teljes test edzést akkor lefogysz de jól nem fogsz kinézni.

2019. jún. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!