Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csigolya behorpadás után...

Csigolya behorpadás után milyen sportot ajánlott elkezdeni?

Figyelt kérdés
Eleinte úszás gondolom, az mindenre jó. Később viszont szeretnék váltani, és nem tudom mire érdemes, vagy bármelyik hasznos? A jógáról hallottam még hogy jó lehet.

2019. jún. 22. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Testépítés
2019. jún. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért a gyk-s népet kérdezed?

Menj el egy gyógytornászhoz aki ebben érdemben tud segíteni, és ért ahhoz amit mond.

2019. jún. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Szia nekem csigolyatoresem volt (L1 darabosan). Műtéttel állítottak a dokik helyre, azóta is meg van csavarozva. Nekem most már szinte mindent lehet. Az elején volt gyógytorna, aztán szépen fokozatosan visszatértem a teniszhez és a crossfithez. Amióta crossfitezek, nem fáj a hátam, előtte elég gyakori volt, az irodai munka nem tett jót neki.

Kezdetben gyógytorna, úszás, pilates és joga ment nekem, utána amikor erősödtem jött a trx, és pár hónapja terhettem vissza a crossfithez. Türelem, minden rendben lesz, csak ne kapkodj.

2019. jún. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2019. jún. 23. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!