Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csinálja valaki az Insanity-t?

KisJuc716 kérdése:

Csinálja valaki az Insanity-t?

Figyelt kérdés
11. napja csinálom, nagyon szeretem. Pár évvel ezelőtt végigsöpört a világon, de mostanában senmmit nem hallani/olvasni erről az edzésprogramról.

2019. júl. 4. 22:53
 1/4 anonim válasza:

Mondok neked jobbat: INTENSET. 12 hét alatt olyan formád lesz, hogy húúú.

[link]

18/F

2019. júl. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Erről is hallottam, majd megnézem :) De most már ezt mindenképpen végignyomom. Már alakulok :D
2019. júl. 6. 20:05
 3/4 anonim válasza:
Ha lány vagy nehezebb dolgod lesz, hajrá!! :)
2019. júl. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én 2,5 éve heti 6x Shaun T workoutokat csinálok, úgyhogy mondhatni csinálom az Insanityt :) már az összes videóját megcsináltam, van amelyiket több tucatszor, és máig nem tudom megunni őket. Minden alkalommal igyekszem jobb lenni mint voltam előtte. Nekem személyes kedvencem egyébként az Insanity max 30, gyakorlatilag olyan mint az eredeti Insanity, csak 30 percben.

23N

2019. aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!