Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futáshoz milyen Bluetooth-os...

Futáshoz milyen Bluetooth-os fülhallgatót használtok?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék sok pénzt rá költeni. Évek óta füles nélkül is szeretek futni, de néha jól jönne egy jó bt-s fülhallgató.

Mindenképp világos színűt szeretnék, ami rendelkezik zajszűréssel is. Mivel a munkahelyen is hadználnám. Ami nem túl halk hely. Az is jó lenne ha nem esne ki folyamatosan 😀 illetve minnél kisebb lenne. Köszönöm a tippeket 😉



2019. júl. 6. 17:26
 1/3 anonim válasza:
Én a HocoS25 öt ajánlom.Nekem bevállt.Kicsi és sokáig bírja.nekem olyan 2-3nap.A zajszűrésre nem tudom mennyire "alkalmas"
2019. júl. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Futáshoz mindenképp olyat választanék, ami a fülkagylóra hurokkal támaszkodik. Konkrét típust nem mondanék, mert ami volt, az pár hónap után megadta magát, a sima bedugósak mindig kiestek, aztán meg is untam a vesződést velük, hordok madzagost, azt is hátul a sapkán keresztül vezetem, hogy ne húzza az egész szerelék súlya.
2019. júl. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Decathlonban van most ilyen bt-s plussz fülkagylós. Nekem minden szempontból megfelelNE, ha a fülembe illene..sajnos a mélyeket akkor hallom ha belenyomom a fülembe..elajándékoztam. Viszont minden szempontból szerintem megfelelő és 8990.-:-)
2019. júl. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!