Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Thai box és fegyencedzés...

Thai box és fegyencedzés egyszerre?

Figyelt kérdés
Thai-box,Kick-box-olok fél éve, ahova én járok ott a kéztechnika van olyan jó mint a boxolóknak, valamint van láb,térd,könyök használat.Utcán ezzel az állóharc kipipálva.A fegyencedzést nemrég kezdtem el, sokat erősödtem azóta.Ez ugye minden izmot erősít(nyak,váll,tricepsz,bicepsz,hát,has,mell,comb,vádli)+ az inakat,porcokat csontokat is.Ha vki 1 éve fegyencedzésezik(fél kézzel fekvőtámasz kézenállásban,egylábas guggolás,félkezes húzódzkodás) az van olyan erős mint egy birkózó? A lerántásokat és a földharcra jól feltudna készíteni?1-2 lerántási technikát azért tudok
2011. nov. 26. 11:56
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
vagy amikor ugrik a csípőmnek előre dőlök és a hátára esnék az nem kis meglepetés lenne neki
2011. nov. 26. 14:32
 12/30 anonim ***** válasza:
Szerintem a fog erősebb, mint a csont, úgyhogy a fogait nem célszerű becélozni valakinek egy ütésnél.
2011. nov. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
simán kilehet vkinek ütni a fogait ököllel am:)
2011. nov. 27. 13:05
 14/30 anonim ***** válasza:

jah.. király dolog.

utána nézd meg az öklöd, meg menj sebészetre tetanusz oltásért..

2011. nov. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
minek az? ha bütyökkel ráverek a fogára simán kitörik
2011. dec. 1. 17:03
 16/30 anonim ***** válasza:

igen, de ha valaki megharap, a nyála a sebedbe jut akkor irány az orvos. ez alap.

ha valakinek a foga felsebzi az öklöd, ugyan úgy ez a lépés, egészségügyi okok miatt.

2011. dec. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Olvastam előszőr a kommented aczél nem tudtam mit akarsz kivitelezni a csipőddel ,hogy annak érintése fájjon neki :D
2011. dec. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Aczél válasza

ezt nem értem. én bárkinek belerúgok úgy cipő éllel a csípőjébe, hogy fájjon, de én ezt írtam

"ha elkapnak a csípődnél, és lenyúlnak a lábadért. ha elérik, akkor meg tudnak borítani,"

2011. dec. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
sietnem kellett. szóval, nem értem mi a probléma, mit írtam rosszul. nem vágom a földharc technikák és a földrevitelek neveit, ezért kissé sz.arul tudtam csak megfogalmazni.
2011. dec. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
Nagyon jó kombináció ez a két dolog! Te figyelj, igazából rengeteg videó van neten MMa-ról meg stb. egy kettőt megnézel valakivel begyakorlod, akkor már lehet tipped, hogy mit csinálj a lerántással szemben. De hidd el, ha jó vagy állóharcban akkor földharcra ritkán kerül sor. Én is Thai box-olok, kettlebellt csinálom mellette, de ez a fegyencedzés...... hát most bogarat tettél a fülembe.
2011. dec. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!