Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Thai box és fegyencedzés...

Thai box és fegyencedzés egyszerre?

Figyelt kérdés
Thai-box,Kick-box-olok fél éve, ahova én járok ott a kéztechnika van olyan jó mint a boxolóknak, valamint van láb,térd,könyök használat.Utcán ezzel az állóharc kipipálva.A fegyencedzést nemrég kezdtem el, sokat erősödtem azóta.Ez ugye minden izmot erősít(nyak,váll,tricepsz,bicepsz,hát,has,mell,comb,vádli)+ az inakat,porcokat csontokat is.Ha vki 1 éve fegyencedzésezik(fél kézzel fekvőtámasz kézenállásban,egylábas guggolás,félkezes húzódzkodás) az van olyan erős mint egy birkózó? A lerántásokat és a földharcra jól feltudna készíteni?1-2 lerántási technikát azért tudok
2011. nov. 26. 11:56
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
Most látom a fogas dolgokat! Figyu nézz meg egy kát Thaiföldi Muay Thai meccset, vagy K.o. videót. A Legtöbb kiütés a Clinchből indított horizontális könyökcsapásból van. Én is szeretem használni, mert ha jól belefordítod a tested, akkor a páciens fekszik, legyen akármilyen kemény! Csak közel kell menni hozzá! De bizony vigyázni kell a bütyökkel való fogkiveréssel, ha telibe találod, biztos, hogy repül pár fog! De az az igazi baj, hogy a fog többnyire letörik, az meg nagyon felsérti a bütyködet, de ezt szerintem neked, nem kell bemutatni. Biztos már sikerült párszor lenyúzni róluk a bőrt, mondjuk zsákolásnál!
2011. dec. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

sikerült már:) és a kettlebellesnek üzenem: próbáld ki a fegyencedzést, én előtte 3 évet gyúrtam és nagyok voltak az izmaim, erő is volt benne aztán csináltam egy szintfelmérést fekvőből,guggolásból,kézenállásból,húzódzkodásból

most csinálom 1 hónapja és mindegyiknek a többszörösét tudom mint a szintfelmérésen.

Ha én hülye ezt csinálom három évig a gyúrás helyett akkor már 100fekvőt tudnék nyomni kézenállásban egy kézen

2011. dec. 9. 18:22
 23/30 anonim ***** válasza:

de nem lennének olyan izmaid, mint most.

a súlyzós edzés testformálásról és egészségről szól (jobb esetben) és nem alkalmazott erő növelésről.

2011. dec. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Jaja egészségről a súlyzós edzés persze főleg amikor meg akadsz egy szinten és jönnek a gondolatok a komoly anyagokhoz akkor milyen egészséges . Lásd profi testépítők .
2011. dec. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
a profi testépítők versenyzők. a verseny valamilyen maximum teljesítmény leadását jelenti. maximum teljesítmény mindenképpen gyógyszerekkel fokozható. a versenysportolókat vegyük már külön, mert akkor már minden sportot lehúzhatunk, hogy a futók, kerékpározók, karatésok, boxolók.. mekkora doppingosok és szétbas.zajták a testüket. ez rohadtul nem csak a testépítésre vonatkozik. annyi lehet hogy testépítésbe több bal.fasz idióta nyomorék kezd (most gondolj az IQ 60-70 körüli rétinégerekre, de felőlem magyar társaikra is) akik a 0. edzésnapot danával indítják. az idiotizmus nem egy sportot minősít, hanem csak annyit, hogy sok emberből bizony jobb füstölt sonka lenne, mint dolgozó értelmes ember..
2011. dec. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Ja csak az a gond ,hogy azért ha összehasonlítjuk a különböző sportokat dopping téren talán a body building áll az élen . Én most nem sértegetni akarom a testépítőket , mert sok kokszosba is nagy munka van , mert nem úgy megy hogy beveszi és holnap kétszer akkora csak , hát ez nem túl egészséges téma és nagyon sokakat megkísért a kondiban ez a dolog . ezért nem szívesen említi meg az ember a gyúrást . Plusz tök jó , hogy nagyok az izmai ,de azzal sokra nem megy Thai Boxba jól kigyúrja magát és egy menetet nem bír ki az nem túl jó .
2011. dec. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

nézd.. én lesz.arom hogy sértegeted-e a testépítőket. :)

jól néznek ki, legalábbis ha jól néz ki a kidolgozott test. én tisztelem, aki nálam jobban figyel az étkezéseire, illetve aki keményebben edz mint én, ők pedig ebben eléggé ott vannak. koxot leírtam, vagy IQ 0 gyökerek használnak, vagy versenyzők. az egyik gyökér, a másik meg.. versenyző.

ha meg már thaiboxhoz viszonyítjuk, ők nem bunyósok, persze hogy nem bírnának egy menetet sem. de nem erre edzenek.

a thai boxos meg ellenem nem állna 10 másodpercet, mer' én meg harcművész vagyok. ezeket szerintem nem kell összemérni.

2011. dec. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

:D te harcművész vagy:D

Sosem lehet tudni ki nyerne úgyhogy szerintem ne legyen ekkora arcod mindig.Azthiszed mindenkibe beleköthetsz mer' te harcművész vagy.Tyűha

2011. dec. 17. 08:46
 29/30 anonim ***** válasza:

most ezt kif@sznak irtad? eddig én segitettem, és remélem nem nekem próbáltál beszólni, mert az több mint vicces lenne egy kis sportolótól, már ne érezd ezt lekezelőnek.

ha nem nekem irtad, akkor elnézést, plusz bocs hogy nem tudok rendesen irni, nincs hosszú i betűm.

2011. dec. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Valszeg neked írta . Szerintem egyébként nem kéne lenézni-e egy harcművésznek egy sportolót . Annyira jól nem oktatják a harcművászetelet sem . Aki igazán jó harcművész az rááldozza az életét és csak azt tudja akinek ez a munkája . Tudom folyton írom ,hogy Bruce lee ,de egyszerűen hihetetlenül bölcs volt az a ember . Nem a stílus ment meg verekedésben hanem az ,hogy milyen jól tudod magad kifejezni .Hiába találnának ki egy olyan stílust aminek minden ellen lenne egy tökéletes technikája és kivédhetetlen támadásai vannak . Ha az valakinek nem fekszik akkor csak bohóckodik
2011. dec. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!