Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Az ököl fekvőtámasz jó az...

Whiteryback kérdése:

Az ököl fekvőtámasz jó az öklöm erősítéséhez?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Szeretném az öklömet erősíteni.Az szeretném kérdezni,hogy ököl erősítéséhez jó az ököl fekvőtámasz? Tudom,hogy nincs ilyen fekvő, vagy nem így hívják csak annyi,hogy ökölbe van a kezem és úgy nyomom. Mellette edzek saját testsúllyal,de jó jönnek kiegészítőnek és ököl erősítésnek.

2013. máj. 29. 13:35
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én taekwondozok, ahol belém ivódott rég h. értelemszerűen 14év fölött öklön kell nyomni a fekvőt első 2bütyökkel. Na a cink az, hogy otthon is így csináltam eddig a fekvőt szintén durva szőnyegen. Jó dolog, de én leálltam vele csak azért, mert baromira elszíneződnek, befeketednek a bütykeim, [Ha téged ilyesmi nem zavar, akkor simán nyomjad szerintem!!]azóta nem tenyéren hanem ujjakon csinálom, ami sokkal nehezebb persze és rosszabb!:)
2017. júl. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én azokat csináltam eddig hogy a falat püföltem, szőnyegen nyomtam az öklös fekvőt, utána padlón és most betonon kezdtem el, ma lenyomtam 30 db betonos fekvőtámaszt, de a betont nem fogom most még olyan sűrűn csinálni, inkább a padló meg a szőnyeg. :)
2020. okt. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!