Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » MMA alacsonyan van ertelme?

MMA alacsonyan van ertelme?

Figyelt kérdés
Azt mondtak nem valami jo magasagom hozza,alkatom viszont jo, csontom se tort meg el, verseny szeruen nem nagyon erdekel inkabb onvedelem miatt ha mar tomeg is van ne csak paraszt lengozek:D 19F 166cm 75kilo 3 ev sulyzos edzes

2015. nov. 7. 12:24
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
Ezt mondom én is, amit az utolsó! Csak utcán nem kivitelezhető a földharc, ezért kell jobban a belharcot. :)
2015. nov. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
Ha önvédelem miatt kezdesz el sportolni akkor ne MMA-zz. Ha érdekel a ketrec akkor kezd el nyugodtan, az alkatod tökéletes a birkó, földharchoz. Az alacsonyabb magasságod miatt rövidebbek a végtagjaid, ütés rúgásba annyira nem lesz az erősséged, de ez ne szegje kedved, mint mondtam az alkatod kifejezetten jó a birkóhoz, közel lépsz tus és már koppant is a földön, ott pedig megint te vagy előnyben, de ezt az edződ mind mind el fogja mondani, ha megkérdzed.
2015. nov. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
JR az junior az SR az seinor, neked az utóbbi kell, ha megvetted forralj vizet dobd bele egy pár másodpercre vedd ki harapj rá, ha túl hosszú vágd le a végét. Sűrített levegő t pedig itt is megkérném, hogy ne írogasson hülyeségeket, mert épp ami a zavaros kis agyába kering az így a kérdezők agyába is át fog mászni és el is terjedt a hülyeség.
2015. nov. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
Koszonom:)) itt kornyeken grappling, judo, box, thai box es k1 re van lehetoseg de en inkabb MMA fele hajlok, persze szeretnem is csinalni nem csak onvedelem de kondi az elso szamomra:) tehat komolyabb versenyeken nemhiszem hogy meg jelennek.
2015. nov. 8. 12:32
 25/43 anonim ***** válasza:
A grappling box kombináció talán még jobb választás lehet mint az mma, a pénztárcának már kevésbé ;) esetleg menj el egy edzésre mindenhova kipróbálni, ahol jobb a légkör és ami neked tetszik azt fojtasd utána.
2015. nov. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:
Hat a Box haverok elmondasa szerint szar mert csak a versenyzokkel foglalkozik az edzo tobbiek meg ugrokotel meg neha zsakolnak...xd meg az edzo se sokkal idosebb mint en MMA nal 43 eves az edzo es fiatalkora uzi es csak a teremberles be kell beszalni:)
2015. nov. 8. 12:47
 27/43 anonim ***** válasza:
Nyilván ez edzőterem és edző függő. Ha így áll a helyzet akkor mma és otthonra egy zsák :)
2015. nov. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:
Koszonok mindent, tovabbi szep napot:)
2015. nov. 8. 13:00
 29/43 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben helyes dolgokat írtam, mint mindig, csak egyszer megsértettem szegény Honvédünket és azóta duzzog. :) Így próbál meg visszavágni. :)
2015. nov. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Ha szerinted helytállóak azok a megjegyzéseid hogy, a "wing tsun elveri a karatét és a thai boxot", "a közhiedelemmel ellentétben a thai box ütőtechnikája jobba boxénál" és az hogy szerinted egy alacsony de relative nehéz embernek nincs jó alkata a birkózáshoz és egy esetleges "belharc"-nál inkább ütni próbáljon, mint földrevinni, akkor szerintem nincs miről beszélnünk. Egy rakat klisét írsz le a kommentjeidben, amit a főzéshez vagy hegymászáshoz, ugyanúgy le lehetne írni, ( fe.:"edz keményen és menni fog", "soha ne add" fel stb.) de érdemi információval nem szolgálsz a kérdezőnek. Igen, ez a felületes tudás átka, de ezzel nincs semmi gond, a baj az, ha te ezzel a tudással szeretnél olyanokat kioktatni akik abszolút kezdők, vagy netán engem, aki lassan 18 éve foglalkozik a harcművészetekkel
2015. nov. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!