Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » SűrítettLevegő tud egyáltalán...

SűrítettLevegő tud egyáltalán bunyózni vagy csak okoskodik?

Figyelt kérdés

Olvastam a válaszait, a régebbieket is (2017 előttieket is), fogom a fejem, hogy milyen butaságokat ír. Aztán olyanoknak okoskodik, akik a harcművészeti témában hasznos válaszokat adnak pl: Magyar Honvéd, Aikiboxer, Macbeth, Sincere Fist, Rozsda Sárkány.


Olyanokat ír, hogy a majom stílusú kungfuval le lehet verni egy Tyson-szintű bokszolót.



2018. febr. 17. 10:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
42%
senki sem sebezhetetlen, pl. egy Badr Hari sztem hamar végezne a 170 centim megcregorral
2018. febr. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
59%
Először is , köszönöm hogy megemlítettél :) Hogy válaszoljak kérdésedre , Levegő gyerek még , ha jól tudom 19 éves sincs . Nem kell komolyan venni írásait , elsiklani felettük ha lehetséges és kész . Nem szapulom én a srácot , egyszerűen betudom annak hogy tapasztalatlan . Szinte 0 rutinnal rendelkezik még a sima sparring terén is , éles utcai körülményekről pedig inkább szót se ejtsünk . De mondom ez mind annak a hiánya hogy életében nem volt komolyabb konfliktusa.
2018. febr. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
76%

Azzal nem is lenne önmagában probléma, hogy tapasztalatlan. Viszont a tudatlansága mellett sajnos a pofája is nagy. A saját ostoba - maga által igaznak hitt/gondolt - "tudásából" akkor sem hajlandó engedni, mikor másik 4-5 valóban hozzáértő ember az ellenkezőjét állítja. Annyira pedig azért nem kisfiú, hogy ez el legyen neki nézve, tudtommal elmúlt már 18 éves, azaz elméletileg felnőtt ember, bár gyakorlatilag nem. :)


Mindegy a lényeg, hogy nem óvodás már.

2018. febr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
45%
Ez igaz , nem egy 3 éves kis lurkóról beszélünk akinek hiába magyarázol , mert még nem képes megérteni . Csak annyit akartam kihozni mindebből , hogy kár magunkat húzni / idegelni a válaszain , úgy se tanul belőlük . Le sem kell tojni és kész ( tudom néha nem egyszerű , mert tényleg tűrhetetlen ahogy Sűrített kis p ö cs kritizál másokat . ) Én úgy vagyok vele hogy nem nyertem lottón az idegeim , így egy ilyen Levegő kaliberű gyerek agymenései miatt nem is fogom azokat felőrleni . Aki ért a témához az tudja hol az igazság , aki meg nem azzal kár foglalkozni .
2018. febr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
70%
Nekem elég gyorsan leesett,hogy trollkodik.Vagyis tisztában van nagyjából a helyes válasszal a kérdésre és direkt az ellenkezőjét írja,hogy reakciót,figyelmet,vitát provokáljon így szerezve figyelmet és az érzést hogy foglalkoznak vele.Ezért is nem lenne egyáltalán meglepő ha más regről ő írta volna ki ezt a kérdést.
2018. febr. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Azért azt előre leszögezném, kedves utolsó kommentelő, hogy NEM én vagyok Sűrített! :)
2018. febr. 18. 01:13
 7/28 anonim válasza:
72%

Nem GyK-n dől el, hogy ki tud bunyózni és nem is fog kiderülni. Vannak jó meglátásik a fent említett embereknek, de mindenki elfogult kisebb nagyobb mértékben. Sűrített még kamasz gyerek tele fölösleges bizonyítási vággyal ami a szájkaratében nyilvánul meg.

De legalább nem suttyó, bunkó mert vannak itt felnőtt emberek akik azt hiszik, hogy mindent is tudnak, minden harcművészetről és kűzdősportról.

2018. febr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
47%
Levegő nem suttyó , bunkó ? Dehogynem , ő szokott fotelharcosnak nevezni olyan személyeket , akik minimum annyi ideje űznek stílusokat mint ahány éves maga a kérdésben szereplő wing tsun betyár .
2018. febr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:

Engem nem izgat egy 18 éves gyerek véleménye mert még fiatal hozzá, hogy bármit is tudjon.

De olvasgatva a kérdések közt egyetlen embert sem találtam itt aki korrekt módon látná a dolgokat.

Mindenki elfogult valamilyen szinten, nincs is ezzel baj, csak bizonyítani nem itt kell.

2018. febr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Ha elfogultak is , de olyan stílusokkal szemben amelyek valljuk be meg is érdemlik . Valamint az említett személyek nem egy rendszerben szereztek már személyes tapasztalatot . Így azért nem épp elfogultságról beszélünk hanem általuk is kipróbált stílusok hiányosságáról valamint előnyeiről .
2018. febr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!