Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sok fegyences miért okoskodik?

Sok fegyences miért okoskodik?

Figyelt kérdés

Előre megmondom nem provokáció a kérdés, én keverem a calisthenicset a súlyzós edzéssel. Csak zavar ha valaki nem ért valamihez és okoskodik.

Tehát van egy ilyen fegyencedzéses csoport amibe én benne vagyok régóta mivel azzal kezdtem az edzést, és megkérdezte ott valaki hogy lehet-e egyszere izmot nővelni és zsírt leadni. Igaz sokan írták hogy nem, nem lehet, de volt egy "okos" aki elkezdte hogy igen lehet és amikor megkérdezték töle hogyan akkor annyit írt: nézz utána a táplálkozásnak. Aztán a többi kommentet nem olvastam már el de láttam hogy de többen írták hogy lehet. De amúgy töbször láttam ilyet volt amikor valaki olyanokat írt hogy a hasprés szétcseszi a hátat a felülés meg nem. De a kedvencem az volt amikor őssze keverték a testépítést és a küzdősportokat, harcművészeteket. Olyanokat írtak hogy xy boxolonak 40 centis karja volt akkor sok hülye minek szteroidozza fel a karját 60 cmesre, és ott okoskodtak hogy ők milyen testképzavarosak :)

Mégegyszer, nem provokáció a kérdés sok fegyences van aki normális és a testépítők közt is vannak hülyék

Nektek erről mi a véleményetek?


2014. aug. 14. 18:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi nem írtam de gondolom lehet sejteni hogy ezeket a facebookon olvastam
2014. aug. 14. 18:18
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol vannak kevésbé hozzáértők és tiszta idióták is. Ezen nem kell csodálkozni. A durvább az, mikor azt hiszi pár fegyences, hogy mi testépítők nem tudunk tolódzkodni, húzódzkodni és csak műizmunk van. Na ez a teljes totális képtelenség.
2014. aug. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Adott egy média által közhelyessé tett téma. Adott sok ember akik könnyen befolyásólhatóak TV (média) és az internet (média) által. Adj ehhez egy könyvet aminek a 70%a kitalált baromságokon és ostoba sztereotipián alapul. Ezeknek az embereknek valszeg ez az első könyv amit el olvastak (?)... egyéb kérdés?
2014. aug. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
elolvastak*
2014. aug. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jól írod Impakt.
2014. aug. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én SW-s csoportban vagyok benne, ott is sok a gyökér. Szerintem azért, mert akinek nincs pénze, elszántsága testépítésre, vagy nem jött össze neki az eredmény valamiért, az az ostobaságával fogja magát, besértődik a sportra és mindenre, amit képvisel, majd megy az SW, fegyencedzés vagy valamilyen csoportba kiélni a sérelmeit a testépítés mindennemű csipkedésében a többi hasonló emberrel. Aztán vannak ott az olyanok is, akik annyira bele vannak vakulva valamiért, mint egy szektás, hogy nem is tudsz rájuk semmivel hatni. Pl. mikor azt hiszik, hogy a két sport közötti izom szó szoros értelmében minőségileg különbözik, vagy valami hasonló.


Nem cseszegetésből írom én sem, de ezek a csoportok az ilyen, kibeb4szottul ostoba embereknek a nagy gyűjtőhelyei. Testépítők között jóval kevesebb ilyen marhát találunk, mondom ezt megfigyelésemre támaszkodván. És miért? Mert aki ért hozzá, az nem hagyja abba az ennek hiánya miatt fakadó kudarcból kifolyóan, elér valamit, örömmel csinálja, nem frusztrált. Nincs szüksége a fent említett, megvert, behúzott farkú, de azért tovább morgó kutyák falkájának a társaságára.


Egyébként én is kombinálom a kettőt.

2014. aug. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen mitugrász fegyences csoportok nagyban hasonlítanak a mitugrász "szabadonébredők"-típusú csoportokhoz, nem?
2014. aug. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszer én is lattam hogy leugattak valakit aki ravilagitott hogy a 95 kilós testépítőnek nehezebb húzódzkodnia mint a 70 kilós fegyencesnek.
2014. aug. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!