Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » SűrítettLevegő tud egyáltalán...

SűrítettLevegő tud egyáltalán bunyózni vagy csak okoskodik?

Figyelt kérdés

Olvastam a válaszait, a régebbieket is (2017 előttieket is), fogom a fejem, hogy milyen butaságokat ír. Aztán olyanoknak okoskodik, akik a harcművészeti témában hasznos válaszokat adnak pl: Magyar Honvéd, Aikiboxer, Macbeth, Sincere Fist, Rozsda Sárkány.


Olyanokat ír, hogy a majom stílusú kungfuval le lehet verni egy Tyson-szintű bokszolót.



2018. febr. 17. 10:49
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
46%

Vissza olvasgattam ennek a Levegő gyereknek az írásait, de tényleg nem nagyon lehet komolyan venni.

Bár utoljára több éve jártam itt, azóta sem változott semmi, akkoriban Aikiboxer írogatott sokat/sok hülyeséget azóta felváltották az új arcok, de a baromság az megy jobbról balról.

2018. febr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

"de a baromság az megy jobbról balról."


Lennél szíves részletezni ? Ill magadról pár szót hogy tisztában is legyünk személyeddel ( jobban mondva szakértelmeddel ) . Név ilyesmi természetesen nem kell .

2018. febr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Isten ments bákrit megbántani csak visszaolvastam a régi kommenteket és elég szórakoztató ahogy egymást oltják a fiúk. Látszik, hogy az indulatok dominálnak sokszor.

Én nem szeretnék résztvenni ilyen vitákba, sosem szerettem az okoskodást. Szerény tudásom és mégszerényebb képességeim vannak ezért inkább csak szemlélődök, nem is szeretnék semmit írni magamról.

Tapasztalataim vannak, de az itt írogató emberekhez képest porszemnek érzem magam és megkímélném az olvasókat.

2018. febr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Nézd el ha modortalannak tűntem , én sem bántásból kérdeztem . Csupán a kíváncsiság volt mi hajtott , nem több .
2018. febr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

SűrítettLevegő 81 éves, 2 méter magas 120 kiló színizom, ötféle kungfut tud, megy neki a judo, birkózás, boksz, tájbox, kickbox, karate, baranta, defendo, eskrima, cali, BJJ, kendo, kempo, stb.


Hallottam egy olyan sztorit, hogy megverte Mike Tysont. Tyson be volt állva egy bulin, belekötött Sűrítettbe, leakarta ütni, de Sűrített eltáncolt, mint Ali, aztán szaltózásból pofánrúgta Tysont, akinek azóta protézise van.

Egyszer ráment Conor McGregor, Brock Lesnar, Dwayne Johnson meg rászaladt még az ír rögbi válogatott is, majd sűrített elővett egy AK-47-et és kitárazott.


Olyan is volt, hogy elfoglalt egy Shaloin templomot, úgy, hogy csak a Sáska kungfut nyomatta. Majd bevett egy Snickerst és kórházba juttatta Chuck Norrist 3 hónapra!

2018. febr. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Túl rég jártam már itt ebben a rovatban, sok mindenről lemaradtam. :C

Én még abban az időben voltam aktív itt mikor Aczél és Késes Krisz voltak SűrítettLevegő megfelelői (nem lennék meglepődve, hogyha a leírtak alapján valamelyikük lenne az).

2018. febr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Nem, közben utána néztem, nem Aczél lesz az, mert ő más stílusú Kung Fu-t gyakorolt.
2018. febr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
De SűrítettLevegő még nem is tolja túl a kreténséget. Aczél olyan szinten tolta már, hogy már felkeresték az edzőjét is, hogy csináljon már vele valamit, mert nem lehetett bírni vele.
2018. febr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Késes Krisznek még egészen jó válaszai voltak, Aczél válaszai már valóban nagy baromságok voltak, az ő válaszai vetekedtek SűrítettLevegőjével. Késes Krisszel találkoztam személyesen is tud(ott) a fazon, neki nem csak a pofája nagy (Aczéléval ellentétben), késharcban és grapplingban veszettül kemény volt, állóharcban viszont már nem volt akkora szám. (Igaz, ripityára is törött a válla). Földharcban sokat tanultam tőle, kali edzésein is voltam, igen jók és nagyon kemények. Viszont csak 2-3 emberkét tanított, engemet nem is akart tanítani, annyit engedett hogy 3 edzésén részt vegyek. Ők nem szarral gurigáztak ott. De ez már vagy 4-5 éve volt. Krisz már nem aktív, abbahagyta véglegesen, ha jól tudom kint van már az USA-ban.
2018. febr. 23. 20:00
 20/28 anonim ***** válasza:

Olvastam én is pár 6-7 évvel ezelőtti válaszokat ebben a témában. A Késes alapvetően még nem is írt rossz dolgokat (bár azért minden gondolatával nem értek egyet), de az az Aczél (aki volt valami taplalkozasharcműves és minimorrisz nicknéven is beregisztrálva), tényleg ilyen Levegő2. Bár szerintem annyira nem volt hülye mint Levegő, azért Aczélnál lehetett némelykor egészen korrekt válaszokat is olvasni. Ő annyira nem volt elfogult a kungfuval kapcsolatban, mint Sűrített.


Szerintem aki itt jelenleg a legjobb válaszokat adja ebben a témában az Korbács, Rozsda és Honvéd.

Rozsdát ismerem személyesen, még sparringoltam is vele. Kisebb súlycsoportú mint én, de majdnem elvert sparringban.

2018. febr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!