Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » SűrítettLevegő tud egyáltalán...

SűrítettLevegő tud egyáltalán bunyózni vagy csak okoskodik?

Figyelt kérdés

Olvastam a válaszait, a régebbieket is (2017 előttieket is), fogom a fejem, hogy milyen butaságokat ír. Aztán olyanoknak okoskodik, akik a harcművészeti témában hasznos válaszokat adnak pl: Magyar Honvéd, Aikiboxer, Macbeth, Sincere Fist, Rozsda Sárkány.


Olyanokat ír, hogy a majom stílusú kungfuval le lehet verni egy Tyson-szintű bokszolót.



2018. febr. 17. 10:49
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

"Rozsdát ismerem személyesen, még sparringoltam is vele. Kisebb súlycsoportú mint én, de majdnem elvert sparringban."


Naa...azért nem egészen. :D


Levegőről annyit, hogy igen, valóban fiatal még, és tényleg túlságosan elfogult a kungfuval kapcsolatban. Idővel majd fejlődni fog ő is.

2018. febr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
41%
Miben fog fejlődni Levegő ? :D Max az önkielégítési technikáit csiszolja tökélyre :D
2018. febr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Krisszel az volt a gond, hogy sokszor került saját magával ellentmondásban. Egyszer 89-ben itt volt, máskor ott, harmadszor amott. Nem tudtad már sokszor amit írt az tényleg igaz-e vagy sem.

Aczél meg nem volt elfogult a Wudang kung fujával? Volt olyan időszaka, hogy Levegőt is felülmúlta. Egyszer arról okoskodott itt, hogy Kínában van egy olyan kolostor, amit a második világháború óta ostromol a kínai hadsereg, de mai napig nem tudták bevenni, mert mindig visszaverték a támadást a Wudang Kung Fu mesterek, természetesen csak Kung Fuval.

Igaz, Aczél gondolkodása mindig is furcsa volt. Egy időben terjesztette azt, hogy őt az edzője kinevezte mesternek, aztán kiderült valójában annyi volt, hogy valami gyerek csoportnak az edzés utolsó 10 percét ő tartotta meg, mert azt edzőjének valahova el kellett mennie.

De akkor is az vitte a prímet, mikor előadta, hogy a Wudang Kung Fu földharcban is jó, röhögve alázna le minden Brazil JiuJitsust, ha akarná el is törné pillanatok alatt a karjukat. Volt egy BJJ-s srác itt a gyakorin, elhívta hozzájuk edzésre. Fogvédőt, szuszpenzort nem vitt, mert azt mondta minek azt. Ahogy aztán visszahallottam semmi momentuma nem volt az edzésen, pedig direkt olyanokkal rakták össze, akik kezdők vagy hosszú kihagyás után visszatérők.

Meg ahogy írtam Aczél annyira túltolta a kreténséget, hogy már az edzőjét keresték fel személyesen és kérték meg beszélgessen el a fejével.

Ráadásul ezek még csak amiket itt leművelt a gyakorin, Késes Krisz fórumán még ezeket is felülmúlta (egyszer kiakadt, mert az anyja zumbára kezdett el járni, nem Kung Fuzni és olyanokat írt, hogy az összes zumba edzőnek először el kellene törni a lábát, aztán börtönbe csukni őket, stb.)

Aki meg kíváncsi Aczél oscar díjas alakításaira:

https://www.youtube.com/watch?v=ytpf6Iou5U8

Ő az elején a szemüveges srác.

2018. febr. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Oké, Macbethé az év kommentje díja ebben a kategóriában. :D
2018. febr. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Köszi :D Én is olvastam Krisztől és Aczéltól pár kommentet , Krisznek még akadtak is értelmes hozzászólásai , de az utóbbinak már sokkalta kevesebb .
2018. febr. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
ezek a mezei kung-fu önvédelmi videók mindent visznek:D anno. én wing-tzunt tanultam meg kyokushin kék övig jutottam. a láncütést sohasem használtam utcán, ellenben a kyokushinból átvett test ütéseket fejre irányítva ugyan azt éred el, mintha kickbox szabályok szerint küzdenél.
2018. febr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Na ja, emlékszem ahogy próbálta megmagyarázni Aczél miszerint a vipera valójában nincs betiltva. :D
2018. febr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
20%
Mert itt ugyebár minden válaszoló tökéletes.
2018. ápr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!