Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » MTB vásárlás előtt állok....

Geri25 kérdése:

MTB vásárlás előtt állok. Valaki segítség?

Figyelt kérdés

Elsősorban munkába járásra használnám, mert most közel dolgozom és nem szeretnék mindig autóval járni. De néha felmennék az erdőbe is tekerni, imádom a természetet, gyakran kirándulunk. A Hervis- ben nézegettem ezeket a bringákat, elég jó akcióban vannak. Max 200 ezret szereték rá költeni.

1. [link]

2. [link]

3. [link]

Ezek mennyire jó akcók? Kerültek ezek a bicók valaha ennyibe?

Illetve ezt a Kellys bicót néztem még, nagyon tetszik.

[link]


Aki hozzáértő melyik érné meg a legjobban, ár/érték?

És még annyi, hogy 180cm vagyok, férfi. Akkor az L-es az ideális méret ugye?

Köszönöm a válaszokat!



2019. okt. 20. 20:19
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az újabb válaszokat. Eddig nálam befutó a Cube Aim SL 2018. De szombaton a mangobike-ban majd eldől. De az biztos, hogy mtb lesz. Köszönöm trekking nem érdekel. Értem én, hogy segíteni akartok és munkába járásra betonon ideálisabb lenne. De nem erről szólt a kérdésem. Régen valóban csak mtb-ot használtam vagy 10 éve nem ültem bringán. Mert ahogy lehetett jogsi motorra majd autóra. Azóta meg két esetben láthatsz engem autó nélkül. Ha inni megyek, vagy ha már ittam :D De most kedvet kaptam hozzá. Nem félek más bringa típustól, de a trekking nem is igazán tetszik a keskeny kerékkel, értem én az előnyeit, viszont erdőbe nem szívesen mennék vele. A zöld kéz ment mindenkinek.
2019. okt. 23. 00:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!