Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen biciklit vegyek?

Milyen biciklit vegyek?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni új bicikli vásárlásában. Főleg városban használnám, de ott elég tempósan patkáról fel le, de hétvégenként szoktam földúton és erdőben is csapatni csak úgy szolidan. Amit mindeképp szeretnék bele az hidraulikus fék és állítható teleszkóp. Eddig két típust néztem ki, egy gepidát és egy kellyst.

A max keret az 300 ezer. Szerintetek e kettő közül melyik a jobb választás, illetve mit tudtok még ajánlani?

[link]

[link]



#gepida, kellys, bicikli, kerékpár,
2021. márc. 14. 14:45
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
van "gepida shop" budán kérdezd meg nem-e maradt 700-as tavalyról vagy nézz szét boltok oldalán, a pont 300 körül van és még jobb de idéntől már nem szerelik
2021. márc. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Van itt egy jó Gepidákat forgalmazó bolt Debrecenben ott van 500-as és 700-as is, de őszintén nemtudom, hogy az ér e annyival többet.
2021. márc. 14. 19:34
 13/41 anonim ***** válasza:
34%
Gepida , vagy ettől jobb új . Semmilyen trágya hasznaltat ne vegyél , nulla gari X tulaj azt hazudnak róla amit akarnak .
2021. márc. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
#12 végülis lehet igazad van, utólag is tudod upgrade-elni amit szeretnél rajta
2021. márc. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:

ez a cube lehet még jó kerékpár:


[link]


sajnos ennek is most ment föl az ára + akadozik a beszállítás

2021. márc. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
#14 Igen én is erre gondoltam, hogy szerintem ez a Gepida egy jó alap lehet. Már a mostani felszereltsége sem rossz, de majd ha a jövőben fejleszteni akarom akkor azt is megtehetem.
2021. márc. 14. 22:27
 17/41 anonim ***** válasza:

#5!


Úristen! Micsoda a szabálytalanságot követtem el! Felmentem egy üres járdára!

Tudod, van egy olyan fogalom, hogy a jogalkotó szándéka. Ha nincs sehol a közelben egy gyalogos sem a járdán, akkor lehet, hogy a törvény betűje szerint szabálytalan vagyok, de a jogalkotó szándékával nem volt ellentétes a cselekedetem.


Pár napja történt, kis utcákban: Előtte kisteherautó, vele szemben, a kereszteződés túloldalán egy kamion. Rájöttek, hogy nem férnek el, tolatni kezdtek. Megvárhattam volna, hogy szépen, szabályosan rámtolot a kisteher. Vagy félre ugrok, aztán várom, ameddig tili-toliznak.

Én inkább felpattantam a járdára és elmentem mellettük, majd vissza az úttestre.


Hozzá kell tennem, hogy én rendelkezek azzal a szuperhős képességgel, amivel a bringások (és egyéb közlekedők) 90%-a nem: Körül tudok nézni.

2021. márc. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:

Ha az erdőben csapatást úgy érted, hogy ösvényeken, erdei utakon mész, akkor a Cliff 90 jó. Nekem is volt, pont arra való, amire használni akarod. Városi közlekedés + néha kirándulás az erdőben.

Ha viszont ugratásokra, lejtőzésre akarod használni, ahhoz egy monti kell, ami viszont drágább ezeknél. Ezek 15 kg körül vannak, se az ugratás, se a pontos irányíthatóság nem megy ekkora súllyal.

2021. márc. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 Alex Fly ***** válasza:
@17: ezt nem kellett volna. Az még önmagában nem lenne akkora baj, hogy megszeged a szabályokat - a közlekedők 100%-a ezt teszi -, de ne akard már megmagyarázni, hogy a döglött ló alszik... Már kezdem unni, hogy mindenki a szabálykövetést emlegeti, de persze az ő eset~ben és az adott helyzetben kivételes esetről beszélünk, amire természetesen nem feltétlenül érvényes a KRESZ és tulajdonképpen az a normális, ha nem tartod be azokat. Ha már egyszer megszeged a szabályokat, akkor legyél olyan gerinces és vállald fel, ne akarj mindenáron kifogásokat keresni.
2021. márc. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
#18 igen úgy értem, hogy erdei utakon, ösvényeken. Szerintem a Gepida lesz, egyszerűen beleszerettem olyan szép. És majd esetleg ha akarom tudom kicsit "tuningolni".
2021. márc. 15. 09:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!