Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ilyen eszköz mennyire hatékony...

Ilyen eszköz mennyire hatékony bicikli mosáshoz?

Figyelt kérdés

[link]

Panelban lakok, messze van a legközelebbi autómosó, épp ezért szinte mindig csak száraz időben tekerek, mert nem tudnám lemosni a biciklimet ha sáros lesz.

Arra gondoltam veszek egy ilyen permetezőt, és egy sáros út után lent a panel mellett lemosnám vele a biciklit. Van itt olyan, aki használ hasonlót? Mennyire jó erre a célra?


2022. aug. 3. 15:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
2 liter űrtartalom nem sokra elég (főleg, ha sáros a bicaj). Egy vödörben több vizet tudsz levinni, én autót is így mostam néha, persze csak ha nem volt nagyon koszos.
2022. aug. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
5l permetezővel már inkább lemosható
2022. aug. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Azért szerintem 2 liter víz permetezve elég sok mindenre elég, főleg hogy alapból autókhoz tervezték ezt a cuccot.

[link] Például ebben a videóban elég nagy területet lefúj vele, és szerintem a víznek a negyede sem fogyhatott el

2022. aug. 3. 16:26
 4/18 anonim ***** válasza:
aktív hab nem víz
2022. aug. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Rongy és egy vödör víz jobb, ha nem tiszta sár akkor elég.
2022. aug. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

A száraz sárból ujjra friss sarat varázsol. A videot is megnéztem...az autó nem igazán sáros.

Az hab nem víz. Na akkor mit töltesz bele?


Vizet:akkor a sáros marada a lovad.

Habot:mivel öblitedle?


Az a baj,hogy olcsó megoldást keresel egy nem túl kardinális probléma megoldására.

Mi van ha sáros marad?

Én csak akkor mostamle ha már tényleg nehezitette a haladást a bringán lévő sár mennyiség.


Panelban laksz-miért lesz sáros?

Én is messze laktam a mosótól de ha évente 1x utba ejtettem.

Ha saras lesz mert esőben (az mi) bringázol akkor a haza úzon is sáros lesz...vagy biztosan piszkos.

2022. aug. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Mondjuk leviszem úgy hogy alapból hab van benne, meg leviszek egy másfél literes ásványvizet, beletöltöm és azzal leöblítem.

De mindegy, majd ha pár nap múlva megjött akkor meglátjuk hogy milyen.

2022. aug. 3. 17:56
 8/18 anonim ***** válasza:

Én is ilyennel mostam amikor panelben laktam. Persze egy jóval olcsóbb obis cuccal. Néhány évig az is kibírja.

Arra mindenképpen jó, hogy a nagyobb sarat, retket lemosd vele a bringáról. Nem kell félni a sárzól, nem harap, lehet kézzel segíteni a spricninek!

Volt egy gyerek fürdetőkádam, abba beleállítottam a kerekeket, vázat ha nem tudtam lent levakarni a nagyobb sarakat.

Arra nagyon figyelj, hogy Margitka a házmester meg ne lásson, mert akkor lesz nemulass!

2022. aug. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én egyszer panelban a fürdőkádba tettem bele a biciklit.:) Legutóbb meg a zuhanytálcába, előbb az elejét, aztán a hátulját. Kicsit kényelmetlen.:(
2022. aug. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A zuhanytálcával, káddal vigyázni kell! Nagyon gyorsan el lehet tömíteni a lefolyót a szalmás, szénás, füves sárral!
2022. aug. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!