Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Abszolút nem értek a biciklikh...

Abszolút nem értek a biciklikhez, milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés

Igazándiból még biciklizni se tudok valami jól (szobabiciklin prímán száguldozok már :D ), de épp itt az idő megtanulni, jön a nyár.

A mindennapos közlekedéshez lenne szükségem egy biciklire, esetleg 1-1 kirándulásra vinném magammal.

Világéletemben mindent mástól örököltem, vagy úgy kaptam, így szeretnék kimondottan új biciklit venni, nem használtat, viszont nem értek hozzájuk. Azt már sikerült kikeresnem, hogy magasság alapján 26"-os kellene városi kerékpárból. Őszintén szólva nekem ez a fajta, ami a legjobban tetszik, hogy így szinte egyenes háttal ülve lehet rajtuk menni, nem kell ráfeküdni a kormányra, mint pl. az előzőn. Azonban nyitott vagyok bármi ajánlatra/tippre. Nem akarok vele száguldozni majd, naponta átlagosan kb. 20 km-t lenne használva.

Mivel nem olcsó mulatság manapság már egy bicikli se, ezért inkább fizetek többet egy olyanért, amit évekig fogok majd tudni használni, mint 45k-t olyanért, ami két hónap múlva szétesik

Ha tudtok, pontos típust is írhattok/küldhettek linket, örök hálám üldözni fog

Előre is köszi a segítséget.



2023. máj. 29. 10:31
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
:)
2023. máj. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!