Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek bevállalható...

Szerintetek bevállalható lenne az,hogy 45 perc(max.1 óra)lenne kerékpárral elmenni dolgozni?

Figyelt kérdés

Szoktam kerékpározni,nem lenne újdonság.....csak nem tudom,hogy hosszú távon,hogy bírnám.

40/N


ápr. 11. 12:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%

Ez nem sport kérdés, hanem inkább közlekedési. Ami ez erőnléti részét illeti, nyomj le a hétvégén egy egy órás bringázást utcai/városi tempóval.

Ami pedig az élhetőséget, az attól függ, milyen a kerékpáros infrastruktúra a munkahelyed és lakhelyed között és az ingázási időd hogy viszonyul a jelenlegihez.


Maga az idő vállalható ingázási idő.

ápr. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Más lehetőséged van? Én is bringával járok, kb. 25 perc, de azért télen, esőben, szélben nem valami móka meg kacagás. Esetleg egy elektromossal de min. pedelec-el vállalnám be.
ápr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Csak nyáron lenne ez inkább.....sajnos a busz iskolai szünetekben nem jár, csak nagyon korán. Így tudnám megoldani. Van jogsim is,de nem sokat vezettem,meg a férjem jár vele dolgozni.....ő még messzebbre jár!

Ez tűnik nekem a legjobb megoldásnak.

ápr. 11. 13:22
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem belvárosban kell bicajoznom,nincs bicikli út,hanem ez egy autóút két település között.
ápr. 11. 13:26
 5/14 A kérdező kommentje:
15 km
ápr. 11. 13:27
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

46/F


Én 13 km oda, 16 km-t vissza tekerek (máshonnan megyek haza, mint ahova beérek), befele kényelmesen 40 perc, sietve 32, haza 40, mert mindig sietek. Befele mindig próbálok lassabban menni, de soha nem sikerül "tatás" tempóban teljesíteni, így viszont gyorsabb vagyok a többi bejárónál.


Élhető és vállalható, főleg ha az út minősége is elég jó, sima, nem pedig valami töredezett, vagy csak alapból rücskös aszfalt/betonút. Bicajjal ez sokat jelent.


Egy jó bicajostáska (cipeljen a bicaj, ne te hátizsákkal), na meg persze egy jó bicaj kérdése. Csak szembeszél ne legyen, meg eső ne kapjon el...

ápr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
Én 10 éven át csináltam, nálam nem volt ilyen kérdés, hogy hosszútávon hogy bírom, csak ez volt.
ápr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%
#4: Elég veszélyes. Ha van jogsid akkor talán egy jó kis robogó jobb lenne.
ápr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

Én október óta járok egy ilyesmi távon, 15 km, Budapest belvárosán át, kb. 45-50 perc. Előtte pár évig 9 km, kb. 30 perc volt egy másik útvonalon.


Bevállalható fizikaolag, mert könnyen megszokod. Én emellett sportolok még, de ha csakezt csinálnám is megszoknám.


Annyi, hogy a 30 percről 45-50 perce növelt távval idén télen előjöttek plusz igények ruha terén, ami még n volt kézfázós vagy hideg esőben necces, az ennyivel nagyobb távon már az volt. De van már hardshell kabátom, esőnadrágom, mínuszban síkesztyűm is. Meg volt télen egyetlen nap, mikor letakarítatlan havas volt az út egy része, akkor több mint 1 óra volt mire óvatosan beértem.

ápr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat,hasznosak.

Mielőtt belevágok,elmegyünk egy körre megnézzük,hogy milyen.

ápr. 11. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!