Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Chloe Ting edzés videókról...

Chloe Ting edzés videókról vélemény? Kezdőknek mennyire bevállalható?

Figyelt kérdés

Szeretnék fogyni (leginkább látszólag, nem a mínusz x kiló a lényeg), viszont önmagában az étkezésre figyelni gondolom nem elég.

A mozgás pedig nem kedvencem, nem is tudom melyik formája az, amit ha elkezdenék nem unnék és utalnék meg hamar..

erről a lányról és az edzéseiről jókat hallottam, de nem tudom érdemes-e így belevágni. Tapasztalatok, tippek esetleg? :)



2022. okt. 10. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

"önmagában az étkezésre figyelni gondolom nem elég."

De. Ha számolod a kalóriákat, tartós kalóriadeficitben vagy, akkor pusztán diétázással, pusztán "kevesebb evéssel" is fogyni fogsz. Értelemszerűen kalóriadeficitbe kerülni sokkal kényelmesebb, ha az ember valamilyen sporttevékenységet is végez. Viszont sporttevékenység alatt valamilyen igazi mozgásformát kell érteni, nem tucat YouTube videókra való ugrálgatást a jógaszőnyegen a laptop előtt. Egy sporttevékenység akkor ér valamit, ha az évtizedekre szól, ha abban az egyén évtizedekre megtalálja magát. Te el tudod képzelni, hogy akár egy hónapnál tovább fetrengj otthon 20 perces Cloe Thing videókra? Ha mozogni akarsz, akkor olyan mozgásformát válassz, amiben örömöd leled, ami motivál, ami teljesítmény alapú, ami hosszútávra szól. Laikus anyukáknak legyártott YouTube videókra történő ugra-bugrálás nem sport. Ha sportolni akarsz, igazi sportágat válassz. Ha pedig nem érdekel a sport egyáltalán, csak szimplán szeretnél lefogyni, aztán mindenki hagyjon békén, akkor tölts le egy telefonos kalóriaszámláló alkalmazást, diétázz X hétig, aztán kész. A Cloe Thing videók sehol nem kellenek a képbe.

2022. okt. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Hol hallottál jókat cloe fingről? :D
2022. okt. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!