Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek bevállalható...

Szerintetek bevállalható lenne az,hogy 45 perc(max.1 óra)lenne kerékpárral elmenni dolgozni?

Figyelt kérdés

Szoktam kerékpározni,nem lenne újdonság.....csak nem tudom,hogy hosszú távon,hogy bírnám.

40/N


ápr. 11. 12:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én oda 7,5, vissza 7,5 távot szoktam munkába megtenni, de nem rendszeresen, mert nem mindig van kedvem hozzá, vagy épp annyira fáradt vagyok (fizikai munkát végzek), hogy inkább ülök kényelmesen a tömegközlekedési eszközökön. Amikor csak 2 km-re volt a munkahelyem, mindig bicajjal jártam, télen is, mert ennyit kibírok bármilyen időben (plusz még eltekeregtem bevásárló-körútra).
ápr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Simán bevállalható, ha sosem esik az eső és mindig hátszél fúj... Viszont borítékolható az örökös szembeszél, mert Murphy szeret megviccelni minden nap.


De vállald be a munkahelyet mindenképpen, ezen ne múljon, legfeljebb otthagyod a picsbe. Ha jó a légkör akkor viszont mindenképpen invesztálj egy olcsó, munkábajárós ebiciklibe, olanba ami akkor is működik amikor totál lemerül az akksi, vagy kiveszed belőle. Van olyan ami megszivat ilyenkor, azt tilos megvenni.


Ezenkívül egy zárt bukósisak is, aminek van tisztességes plexieleje is. (robogós fajta) Ez az eső miatt és a bogarak miatt fog kelleni. Nem nyáron, hanem amikor undormocsok idő szakad rád sötétben, vagy monszun kap el, vagy jeges szél süvít a füledbe és le akar fagyni mindened.

ápr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
De mivel van jogsid, a legeslegjobb opció mindenki számára egy frankó kis robogó lenne. Azzal 20 perc lenne a menetidőd, kovidbiztos, és nem vagy ráutalva a menetrendre. Így ha valamiért kidőlne a kocsi, a férjed is el tud motorogatni, te meg bicajozol addig.
ápr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem vállalható lenne, ha:

- normális út van (bicikliút vagy élhető forgalom)

- van hova rakni a biciklit, ahol biztonságban van (a biciklim drágább, mint az autóm, szóval ez nekem fontos)

- van zuhanyzó

- van alternatíva eső/hó/szélvihar esetén (kerékpárszállítós tömegközlekedés vagy home office, esetleg valaki értem tud jönni)

Ha ezek mind megvannak, én bevállanék még többet is 15 km-nél.

ápr. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!