Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen magas pulzustól kardió...

Milyen magas pulzustól kardió edzés és meddig aerob edzés?

Figyelt kérdés
Valaki olyan írja le aki tényleg ért hozzá kérem, mert már 30 oldalt megnéztem elolvastam jó pár szövgelést erről, de majdhogynem mind ellent mond egymásnak, szóval ha valaki olyan leírná aki ért hozzá hogy mi számít kardiónak, és mi aerobnak azért nagyon hálás lennék :)

2014. ápr. 16. 19:34
1 2
 11/15 *Glissade* ***** válasza:

AEROB, mint zsírégetés: Szerintem sokszor túl monoton és unalmas.

Ezért szokták megkoreografálni; lásd zumba, bokwa stb. Ami biztosan nagyon szorakoztató lehet, de az valahogy nem az ên asztalom. Nem szorakozni megyek, hanem edzeni.

Szerintem még csak nem is hatêkony, mert pont az lenne a lênyege, hogy folyamatosan csináld; na most, ha valamiben koreográfia van az már koordinációs feladat is, e- miatt meg fogsz állni, hogy le tudd követni!

A folyamatosságnak lőttek.

Szóval ha már aerob abból az a hatêkonyabb ha monoton, az meg uncsi...


Intervall cardió; Egyik kedvencem;) Imádom a folyamatos váltakozást, hogy egyszer a tüdőmet kiköpöm, máskor meg aktívan "pihenek"; lassú vagy statikus gyakorlat. Akkor az igazi, ha erő- állóképessêgi gyakorlatokat is bele tűzdelsz;)


Cardió; Hát nem tudom... szerintem az már felérne egy kínzással, ha nem lassíthaznék, pihenhetnêk soha edzés közben.

Veszêlyes is lenne és annyi energiát elvenne, hogy utána kizabálnám az egêsz konyhát...

2014. ápr. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

azért tisztázzuk, nincs olyan, hogy aerob, vagy anaerob edzès. Aerob és anaerob mozgásformák vannak, az edzés legyen az foci, tenisz, vagy konditermi, intenzításától függ, hogy te épp aerob, vagy anaerob mozgást végzel edzés közben.


Nem nem az az aerob edzés mikor éppen tudsz lihegés nélkül beszélni, az csak az aerob mozgás csúcspontja, az egész létezésed, ha lélegzel a monitor elõtt ülve az is egy "aerob mozgás"

2014. ápr. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 *Glissade* ***** válasza:
Utolsó, ezt tudtuk eddig is.
2014. ápr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

akkor ezt írjátok

:D

2014. ápr. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 *Glissade* ***** válasza:
Szerintem a leírásból egyértelműen kiderült ez is!
2014. ápr. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!