Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Bringások! Patkófék vagy V fék?

Bringások! Patkófék vagy V fék?

Figyelt kérdés
Eddig V fékes bicóm volt és a fékekkel meg voltam elégedve, szépen és biztonságosan megálltam. A patkófékesek, amiket próbálgatok, mintha hirtelenebbek és durvábbak lennének. Tapasztalat? Köszi
2010. máj. 4. 22:12
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Tesco-s bringákon inkább "konzolos" fék van, vagy milyen... amikor jön a bowden középről, föntről és ott van két fékpofa. Bár már gyakrabb a V-fék mindenhol. Viszont az olcsó tárcsafékre... hát... láttam biciklit valami 20 ezerért, ami "tárcsafékes" volt... természetesen valami bevásárló központban és akciós volt éppen... és láttam ilyen semminevű pár ezer Ft-os féktárcsát


Az Ultegra fékes voltam

2010. máj. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

a kérdéstöl már egészen eltérö válaszok vannak tehát: patkófék vagy V fék?

válasz: tárcsafék:P

vagy 1 jobbfajta V fék.

2010. máj. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 ádám5632 válasza:

A téma eléggé elszaladt, úgyhogy mindenki fékeződjön be a saját fékjével:)

Egyszerűen: Több típus van v, patkó, tárcsa...

Meg kell nézni mit lehet feltenni a bringára, mi való rá egyáltalán. Mindenképpen rendszerben érdemes gondolkodni, mer úgy lesz a korrekt.Minden típusnak vannak előnyei hátrányai el kell dönteni mit akarsz, mekkora a buksza, milyen a bicó. Ezeket mérleged megtalálod a legmegfelelőbbet ami kielégíti használati igényeidet és ez a legfontosabb.

2012. szept. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"Patkófék" országútira való (van 1 és 2 forgáspontos is)

Montira V-fék, illetve tárcsafék.

Parasztkormányos libakergetőre kontra fék.

Gagyi tesco bringán az a konzolos cucc (fejjel lefelé V-betű alak).

Egyebekre amit érez az ember.


Nem értem mit kell ezen vitatkozni.

2012. szept. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
ui. Az Utegra fékes voltam.
2012. szept. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!