Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kilazulhat magától a bicikli...

Kleyo kérdése:

Kilazulhat magától a bicikli szelep, vagy valaki szórakozik velem?

Figyelt kérdés
A napikban cseréltünk belsőt a hátsó kerekemen, előtte többször fújnom kellett bele random szerűen. A gumi csere után egy nappal, a másik kerekem szelepe ereszteni kezdett. Vettem szelepkiszedőt. És a párom megszorította, most jó. Magától ki tud lazulni?

2019. febr. 21. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, nekem is kilazult egyszer. De persze én sem tudom biztosan, hogy nem szórakozott-e valaki a biciklimmel.
2019. febr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

motorszelep?


nekem még sosem lazult ki...

sem a motoromon, sem a kocsimon, sem a biciklijeimen....

2019. febr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Wadmalac ***** válasza:
Attól függ, a gyári soron a melós betekerte-e rendesen. Ha egyszer jól be van húzva, úgy is marad.
2019. febr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Fél éve vettem a bringám, és egyszer csak ereszteni kezdett a szelep, de nem kicsit. Így a gyártó soron nem lehetett gond. Persze fújni is kellett hol az egyikbe, hol a másikba, de nem rendszeresen, talán két alkalommal, aztán egy ideig jó volt, ezután lyukadt ki a hátsó, majd miután cseréltük, egy napra rá a szelep.... gyanús...
2019. febr. 22. 15:15
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem volt az eresztés előtt szervízben a bicikli?

Mert nekem gumiköpeny cserénél kicsavarozta a szerelő, majd rosszul rakta vissza, és utána folyton leeresztett a kerék.

2019. febr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem, semmi ilyen nem volt. A hátsó belsőt itthon cserélte a párom, és az első kerék szelepét kellett meghúzni. Ma már bringával mentem dolgozni, és nem volt semmi gond. Persze munkahelyen most már zárt helyen hagytam.
2019. febr. 22. 21:12
 7/9 Wadmalac ***** válasza:

"Fél éve vettem a bringám, és egyszer csak ereszteni kezdett a szelep, de nem kicsit. Így a gyártó soron nem lehetett gond."

Azért még lehetett. Gyengén meghúzva is bírhatja sokáig. Zsákbamacska, mikor indul meg.

2019. febr. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem. És a kormány csavarok? Azon is rendszeresen húzni kellett.
2019. febr. 26. 15:17
 9/9 anonim ***** válasza:

ja, hogy más is lazulgat a biciklin?

Hát akkor már esélyes, hogy valaki vicceskedik...

2019. febr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!