Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek 17 évesen vihetem...

Szerintetek 17 évesen vihetem még valamire a magyar fociban ha most kezdeném egyesületben? (Többi lent)

Figyelt kérdés
16 vagyok, szeptemberbe szeretnék elkezdeni egyesületben focizni, ugye most nincs edzés. Akkora viszont 17 leszek. Ahol lakom budapesten a külvárosban nincs sok lehetőség, így az ESMTK-ban akarok játszani akinek a felnőtt csapata amúgy NB III-as. A foci alapvetően nem áll tőlem távol, alsó osztályban jártam edzésre és kisebb meccsekkre is, csak a tanulmányok miatt a szüleim miatt abba kellett hagynom. Azonban egy ideje focizgatunk a haverokkal, tisztában vagyok vele hogy ennek köze sincs egy normális focihoz, de szeretnék járni egyesületbe is. Tudom hogy nagyon későn kezdem, de ha naponta órákat gyakorlok, illetve netalántán tehetségem is van, esetleg lehet még belőlem NB II, esetleg NB I-es focista? Egy éve rendszeresen edzőterembe járok, normálisan étkezem, azonban az állóképességemen van mit javitani amit nyáron fogok megtenni. Esetleg fel tudnám venni a versenyt olyanokkal akik régebb óta űzik a sportot? Lehet még belőlem valami?

2021. jún. 30. 11:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
*tele van nb1es klubok utanpotlasaban edzodott jatekosokkal.
2021. jún. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Háát nem mondom hogy még motiváltabb lettem volna://
2021. jún. 30. 21:49
 13/24 A kérdező kommentje:
Attól függetlenül megpróbálom szeptemberben, aztán legrosszabb esetben csak hobbi marad
2021. jún. 30. 21:59
 14/24 anonim ***** válasza:

Jól van na, van BLSZ IV.-ig lefelé a legamatőrebbekig bajnokság 😃

Játszani lesz esély.


Az NB1-es játékosok pedig még mindig gyakran elég semmik... ha van komoly motiváció és elszántság ha a testedet kimaxolod, akkor az NB3 elérhető. Nem olyan nagy szám az, csak tény, hogy kell hozzá tehetség és gyakorlat.

2021. júl. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Köszi szépem, akkor megprobalom és meglatom mi lesz
2021. júl. 1. 10:04
 16/24 anonim ***** válasza:
35%
Ha van befolyásos ismerősöd ha nincs felejtő.
2021. júl. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
sajnos nincs:/ illetve magam szeretném elérni a szintet
2021. júl. 1. 23:20
 18/24 A kérdező kommentje:
Azóta mindennap lemegyek futni, focizni, dekázgatni, kapuralőni, egyik csapatnál sikerült megtudakolnom az állóképesség teszteket, illetve távolugrást , azóta gyakorlok:) Szerintem jo lesz ez
2021. júl. 6. 22:09
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

Tavolugrast?


Ezen jot nevettem.

2021. júl. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
kell a felvételihez
2021. júl. 7. 12:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!