Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért van az hogy a Barcelónát...

Miért van az hogy a Barcelónát nagyon kevesen szeretik?

Figyelt kérdés
Pedig itt vannak a világ legjobb játékosai Messi Iniesta Xavi Villa stb.Biztos irigykednek. Soha nem felejtem el amikor a 2010-2011 Bl-ben játszott a Barca a Reálal az elődöntőben, és Piqué Puyol Busqets úgy megfutatta Ronáldót hogy már Ronaldó széttárta a karját, persze a Barcások meg röhögtek rajta. Meg Ronáldót milyen jó játékosnak tartják ez igaz is féligmeddig. Ronáldó egyéni játékos nagyon keveset paszol és 10 ből 7 szer nem tudja megoldani egyedűl. Messi meg csapatjátékos.
2011. júl. 28. 14:45
1 2 3 4 5
 21/46 KoviAti ***** válasza:
Mert unalmas és lassú a játéka, nincsenek egyéni teljesítmények tehát nem látsz jó cselt vagy távoli bombagált, a gálok átlagosak, és el lehet a meccsen aludni... én spec. Real Madrid/Manchester United fan vagyok és azt a játékot azért szeretem mert gyors, sok helyzet van és az ellenfél is szóhoz tud jutni így izgalmasabb a meccs... a Bercelona meg abszolút fölénybe van minden mccsen ami ellaposítja az egész mérkőzést
2011. júl. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 KoviAti ***** válasza:

Ronaldo: igen kicsit önző és sok labdát elad mindezt a TÉRDMŰTÉTE ÓTA... de ő 2 éve van a realnal és már REKORDOT DÖNTÖTT messitől ilyet nem hallottam...

A barcelona játáka azért eredményes mert nem fizikailag hanem mentálisan készítik ki az ellenfelet... ís nagy színészek...

2011. júl. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 07-28 23:45

Az utolsó mondatod mindent elárul hogy miért ez a véleményed.;)

Szerinted ezeknek a csapatoknak mint a Barca ,Real vagy Mu miért van olyan sok szurkolójuk az egész világon?? He? Biztos nem azért mert mondjuk olyan szépen hangzik a nevük.. Mindenki valamiért megszeret egy klubot. Én pl. Ronaldinho miatt szerettem meg a Barcelonát. Fantasztikus játékos (volt). Akkor most én is divatdrukker lennék vagy mi? Elárulom nem vagyok az.;) Akik ma szeretik meg 10-12 évesen nehogy azt hidd hogy mindenki divatdrukker csak mert Messi miatt megszerették a Barcát. És szerinted a Munak vagy a Realnak nincsenek ilyen fiatal drukkerei. Dehogynem. Szerintem sokkal több a mint a Barcának ez itt a gyiken is pl észrevehető.;) Ezek a világ legjobb csapatai még jóhogy a mai gyerek őket fogja szeretni nem ebből a posvány Nb-1ből valamelyik csapatot..(nem akarok példálózni) Ahhoz előbb valami eredmény kéne de amit pl. a Vidi védelem nyújtott a Sturm ellen az ember kedve elmegy a magyar focitól. És ez van minden évben sajnos. Ja amugy te miért vagy Mu drukker? Te is valamiért megszeretted a klubot gondolom és szerintem te sem vagy divatdrukker.;)

Jaaj színészkedés.. Milyen három éve ember? A csapatban van egy két ember(Alves, Busi) akik tényleg néha hajlandóak túlzásokba esni de melyik csapatba nincsenek? A Madriban elárulom sokkal több ilyen játékos van.. Nem akarok példálózni. Nem kell általánosítani hogy 3 éve mindenki állandóan színészkedik mert ez szánalom. Az Uefás dolgot meg ugylátom neked is bemagyarázta a neten a sok nethuszár hogy biztos az Uefa tolja a Barcát...

2011. aug. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
Azért szereti mindenki a Barcát mert egy divatcsapat...A kis köcsögök akik nem értenek semmit a focihoz, csak azt hallják hogy Barca, már egyből csorog a nyáluk...Rühellem, a Barcát is, meg aki divatból szurkol nekik ,csak mer BARCA!! Persze tisztelet a kivételnek! mert rengeteg olyan embert ismerek akik már több éve Barcások!
2011. aug. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad

Teis jössz itt a színészkedéssel.. Meg hogy Xavi is már lassan..Na jó. Mondjuk mit vár az ember egy Madrid drukkertől? Ennél többet sajnos nem lehet. Azt aláírom hogy Messi nem volt jó a Copán sem a válogatottban sajnos de te meg jössz szánalmasan Ronaldo szuper teljesítményével hogy ő milyen fasza a portugál csapatban. "Há de ott van a spanyolok elleni gólja amit a bíró !nem! adott meg." Akkor gól volt nem. De nem is ez a lényeg. Ronaldo ugyanolyan gyenge a válogatottban mint Messi hiába is akarod ezt másképp feltüntetni. Egy két éve volt Ronaldonak valami nem is tudom 20 meccses sorozata a válogatottban amin nem szerzett gólt. De kár ezen vitatkozni mer Ronaldo is csak a klubjában villog. Jössz azzal hogy gólkirály lett a bajnokságban. Ez semmiben sem mérvadó az összehasonlításnál én inkább a Classikókra hivnám fel a figyelmedet hogy ott mennyire is tündökölt Roni.:D Nem nagyon.:)

2011. aug. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
Na mint látom a végén ideért egy (73százalékos) nyilván Barca divatdrukker..:D
2011. aug. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim válasza:
azért nem szeretik őket mert sokat színészkednek
2011. aug. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim válasza:
FCB=F*sz Cibáló B*zik
2011. aug. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
Oké nagyon jó a humorod ügyes vagy. Még valami elképesztően nagy oltás?:) Valami egyedi.:)
2011. aug. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim válasza:
szerintem azt szeretik a legtöbben.:)
2011. aug. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!