Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért van az hogy a Barcelónát...

Miért van az hogy a Barcelónát nagyon kevesen szeretik?

Figyelt kérdés
Pedig itt vannak a világ legjobb játékosai Messi Iniesta Xavi Villa stb.Biztos irigykednek. Soha nem felejtem el amikor a 2010-2011 Bl-ben játszott a Barca a Reálal az elődöntőben, és Piqué Puyol Busqets úgy megfutatta Ronáldót hogy már Ronaldó széttárta a karját, persze a Barcások meg röhögtek rajta. Meg Ronáldót milyen jó játékosnak tartják ez igaz is féligmeddig. Ronáldó egyéni játékos nagyon keveset paszol és 10 ből 7 szer nem tudja megoldani egyedűl. Messi meg csapatjátékos.
2011. júl. 28. 14:45
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:
igazad van utolsó válaszíró. Erről beszélek milyen kevesen szeretik a Barcát. Te vagy az első Barcás fan aki ide írt. Kösz a válaszodat
2011. aug. 5. 22:40
 42/46 anonim ***** válasza:

Úgyse a barca fogja nyerni a bl-t mert senkinek se sikerült 2x egymás után.

Ja és egy videó a barcáról : http://www.youtube.com/watch?v=-Rx0t0mOV4I

2011. aug. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Ha egy picit tudsz angolul de ha nem az se baj: http://www.youtube.com/watch?v=pWe_lwegpHk&feature=related
2011. aug. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Ennyit a barcáról.Mocskos csalók. Fc UEFA Barcelona.
2011. aug. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:
Megnéztem a videókat. Erről nem én tehetek hogy a Barcának fújt a bíró. Ezt személyesen beszéld meg a bíróval hogy miért a Barcának fújtál azt kész. Lehet lefizeték lehet hogy Barca favorit volt a bíró. Egyébként is a felét ezeknek a szabálytalanságoknak nem lehet látni még 5 méterről se. Jól szinészkedik a Barcelona az tény és való.
2011. aug. 6. 09:17
 46/46 anonim ***** válasza:
70 százalékos nem tudom mit akarsz elérni ezzel a videóval de nem is igazán érdekel.:)
2011. aug. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!