Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit szeretnek az emberek...

Mit szeretnek az emberek ennyire a fociba?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tom felfogni hogy szinte mindig mindenki csak a fociról beszél.Szerintem semmi értelme,csak azt látom, hogy egy csomó idióta fut a labda után mutatja meg kiabálja,h passz lepasszolják aztán elfut a labdával ha meg lecselezik akor meg minden baja van.Én még nézni is utálom hogy ott szerencsétlenkednek a pályán.1 meccsen nagynehezen lőnek 2 gólt.Unalmas,semmire való sport szerintem.Egy csomó mamlasz futkos a pályán.......szerintem semmi izgalmas nincs benne.....azt se tudom hogy lehet ezt játszani csak belerúgnak a labdába aztán rohannak utánna.Ha meg valaki véletlen belerug a sípcsont védőjébe akkor meg sír és hordágyon kell kivinni.Szerintem az is hülye volt aki ezt az egészet kitatálta.De ha tévedek javítsatok ki.Ja és egy pár meccset láttam ott puszilgatják szinte egymást a pályán......

2013. júl. 13. 20:06
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Ebben azért van egy pár erős túlzás. Vannak akik igen is tehetségesek és láttunk már nagyon csúnya sérüléseket is. Nem tetszik a sport... egyéni vélemény nem tetszhet mindenkinek.
2013. júl. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ja fiú vagyok
2013. júl. 13. 20:10
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért ilyen felfogással MINDEN sportba bele lehet kötni nem csak a fociba...

Sportolni jó mert egészséges, levezethetsz vele egy csomó fölösleges energiát és nem utolsó sorban sok mindenre megtanít. Mivel az ember társas lény nyilván a csapatjátékok lettek a népszerűbbek, az hogy ki melyiket szereti jobban, vagy kinek mi az izgalmas az már teljesen ízlés kérdése, és mint tudjuk ízlésekről nem lehet vitatkozni mert mindenki más tetszik, és ez így is van jól!

Hogy konkrétan miért a foci a legnépszerűbb? Nem tudom, talán azért mert azt az "ügyetlenebb" testrészünkkel játsszuk ezért látványosabb mint a többi, emellett óriási taktikai csata is 1-1 meccs. A stadionokban lévő hangulat pedig sok esetben lenyűgöző...

2013. júl. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Rasta Joint ***** válasza:
100%
Aki meg foci rajongó, és pl. nem szereti a teniszt, az meg felróhatja ennyi erővel, hogy " 2 idióta egymásnak ütögeti a labdát órákon át..." stb... Ez szubjektív dolog, azért mert neked nem tetszik, másnak miért ne tetszhetne? Ebben mit nem értesz?:)
2013. júl. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat.Én azt nem értem,hogy a körülöttem lévők 90% a fociról beszél.
2013. júl. 14. 09:24
 6/16 Rasta Joint ***** válasza:
Mert a körülötted lévők 90%-ra szereti a focit, erre nincs magyarázat. :) A foci már egy ilyen népszerű sport, sokan szeretik. Ha zavar, akkor keress olyat, aki olyat szeret, amit te is. :)
2013. júl. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A válaszolóknak van igazuk, a te kedvenc sportodra is lehetne ugyanilyen közhelyeket mondani, bár kétlem hogy neked van olyan sport ami kicsit is tetszik.

Ja amúgy meg rúgjanak úgy bele véletlen neked is egyszer a sípcsontvédődbe, azt hiszem sírva szaladnál anyádhoz.

2013. júl. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Azt, hogy már a csapból is az folyik, hogy foci így, foci úgy. Én abszolút nem tudok focizni, de néha szoktam. Meg ugye a miniszterünk is azt támogatja! Nálunk a kézisek nagyhírű meccsekre meg nemtudom hova járnak, a focisták meg elmennek (persze önkorm pénzén...) külföldre minden évbe, pedig hazaiba is jó, ha a meccsek 1/5-ödét megnyerik. A kéziseknek meg lök valamit a polgármester, hogy befogják. Na ezért ennyire felkapott!
2013. júl. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Képzeld van kedvenc sportom.......amúgy meg már estem el keményen a pályán meg vertek már sípcsonton csak úgy véletlen floorbal ütővel és valamilyen nagyon furcsa módon nem rohantam sírva az anyámhoz....
2013. júl. 14. 11:17
 10/16 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló.Ez azért tényleg igazságtalanság.....Nállunk is a focisok minden fele járnak az országban és mi kézisek szintén jobb eredményeket értünk el csak itt valamivel igazságosab.
2013. júl. 14. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!