Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit szeretnek az emberek...

Mit szeretnek az emberek ennyire a fociba?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tom felfogni hogy szinte mindig mindenki csak a fociról beszél.Szerintem semmi értelme,csak azt látom, hogy egy csomó idióta fut a labda után mutatja meg kiabálja,h passz lepasszolják aztán elfut a labdával ha meg lecselezik akor meg minden baja van.Én még nézni is utálom hogy ott szerencsétlenkednek a pályán.1 meccsen nagynehezen lőnek 2 gólt.Unalmas,semmire való sport szerintem.Egy csomó mamlasz futkos a pályán.......szerintem semmi izgalmas nincs benne.....azt se tudom hogy lehet ezt játszani csak belerúgnak a labdába aztán rohannak utánna.Ha meg valaki véletlen belerug a sípcsont védőjébe akkor meg sír és hordágyon kell kivinni.Szerintem az is hülye volt aki ezt az egészet kitatálta.De ha tévedek javítsatok ki.Ja és egy pár meccset láttam ott puszilgatják szinte egymást a pályán......

2013. júl. 13. 20:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi értelme a kézinek? Pár idióta dobálja egymsának a labdát meg néha kapura meg fel le rohangálnak... Ez persze nem igaz mert nagyon jó sport a kézi de így mint írták mindenbe bele lehet kötni. Én egyis sportól sem beszélek így mint te a fociról , szerintem ez szánalmas. Attól még hogy te nem vagy jó benne és nem is igazán kedveled már ócsárolod... Én se nagyon szeretem a kosárlabdát de mégse ugatom hogy fujj kosárlabda ilyen szar meg olyan. Ez is 1 sport van akinek biztos szórakoztató meg látványos engem nem köt le de nem fikázom.

Nézz magadba 1 kicsit és utána majd beszélhetünk róla hogy épp miért a foci a legnépszerűbb.

2013. júl. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Igaz,sokat túloztam.De még mindig nem tudom mi benne olyan érdekfeszítő,hogy mindenki nagyra nyitott szemekkel pislogás nélkül nézi a focimeccset.
2013. júl. 14. 15:39
 13/16 A kérdező kommentje:
Ezt magyarázzátok nekem el.
2013. júl. 14. 15:41
 14/16 Rasta Joint ***** válasza:
Mert van olyan ember akit leköt, tetszik neki, vagy van olyan csapat akinek szurkol, nem lehet? Mint már sokan mondtuk ez szubjektív, hogy kinek milyen sport tetszik. Mindenkinek más az ízlése! Ezen mit nem értesz? :)
2013. júl. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi már mindent értek :)De lehet nyugodtan szurkolni meg a focit szeretni.Nincs több kérdésem :D
2013. júl. 14. 17:49
 16/16 anonim ***** válasza:
Annyival egyet értek hogy sportolni jó, de azért ne legyen már az is sport hogy azt nézem hogy a másik hogy sportol. Én egy sportot sem szeretek nézni, vagy én is csinálom vagy nem érdekel, de azt én sem értem mikor nem csak hogy beszélgetnek róla, hanem veszekednek, hogy az Ő csapata mennyivel jobb mint a másiké, mintha akkora szerepe lenne, hogy nyer vagy veszít a "csapata"
2013. júl. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!