Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hy. Fogyni szeretnek, es az...

Dj krisztián kérdése:

Hy. Fogyni szeretnek, es az lenne a kerdesem h jo megoldas ez? (lent)?

Figyelt kérdés

Szoval. 6 evel ezelot egyesuletben fociztam. Lett egy terd balesetem es ez miatt nem tudtam sportolni, hiztam is sajnos 50kgrol 68-70lettem. Vegre ujra jok a terdeim.de egyesuletbe nem megyek vissza focizni. Szerintetek fogyni fogok akkor ha minden nap bemeligetskent 15-20percet futok

Utana meg a focipalyan szoktam egy kb 30percet futkarozni cselezni stb. Termeszetesen nem eszek ossze vissza mindent. Most h dinnye idoszak is van sok dinnyet is eszem. A tobbi kajat csak mertekkel eszem. Mivel ugyviteli szakra meg es tele van az osztaly lanyokkal nem szeretnek egy vmi dagadtnak latszani. Sulyzozok amugy itthon 3hete de csak izmosodas teren latok valtozast fogyni nem fogyok(a hasbol akarok) tehat ami futos focizos es eveszet dolgot leirtam segithet minel hamarbb 60kg kore menni?:)



2014. júl. 23. 15:35
 1/1 anonim válasza:
Ha figyelsz a kajára és napi szinten mozogsz akkor sikerülhet.
2014. júl. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!