Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy olyan kerdesem lenne,...

Egy olyan kerdesem lenne, hogy mit kene ahhoz csinalnom, hogy formasabb fenekem legyen, de fogyni nem szeretnek mert 45kg va- gyok. Mit sportoljak, hogy formas fenekem es formas labaim legyenek?

Figyelt kérdés
Elore is koszonom a valaszokat (es meg annyi, hogy van fenekem csak nem akarom, hogy ellaposodjon) 18L

2014. ápr. 6. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha csak láb a célod a kitörést tudom ajánlani leginkább.
2014. ápr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kondi és normális étrend.
2014. ápr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Normalis etrend alatt mit ertesz? (Egyebkent genrtikailag vagyok ilyen , nem tudok hizni)
2014. ápr. 6. 14:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyan étrend ami az izmaidnak szolgáltatja az alapanyagot de úgy hogy a legkevesebb felesleges zsír jöjjön fel.
2014. ápr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TrogerJoe válasza:

Szerintem kellene női tömegnövelést végezz étreddel:ahol a napi szénhidrát mennyisége 2,5-3g/tskg ezeket javarészt komplex szénhidrátok kell képezzék pl:rizs,burgonya(főve),teljes kiörlésü kenyér és a napi feherje az 1,5g/tskg ezeket javarészt sovány husok,tojásfehérje,halak kell képezzék kiegészitve táplálékkiegészitőkkel Pl:Fourstar Protein.

Ami az edzést illeti elkell kezdeni terembe járni, biciklizni futni inkabb nem nagyon kellene hanem guggolásokat,sétálló kitöréseket végezni,de jó ha az egész testedet edzed.Ennyitől nem leszel izmos csak feszes.

2014. ápr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Guggolás.
2014. ápr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!