Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Újpest drukkerek, ti miért az...

Újpest drukkerek, ti miért az Újpestnek szurkoltok?

Figyelt kérdés
Mi az ami megfogott a csapatban? Van valami filozófia, vagy életérzés, amit megtudnátok fogalmazni?

2015. dec. 6. 08:11
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Én rám az első húzható leginkább (de nem az Újpest esetében, hanem a kedvenc külföldi csapataim esetében), annyi kiegészítéssel, hogy nem csak a csapat játékával szimpatizálok, hanem az egész klubbal, a klubmodellel, a filozófiájukkal, azzal a pozícióval amit ők betöltenek a világfutballba (tehát pld. a nagy gazdag csapatok, akik csak veszik a sztárokat, de sokszor még így is jön a vereség (pld City) sose volt szimpatikus, a kis, össztartó, küzdős csapatokat sokkal jobban szeretem (pld. Leicester). De én valószínűleg azért mert nem a 2. kategóriába tartozom nem egy csapatnak szurkolok, hanem több kedvencem is van (2 fő kedvencem van, de azon kívül is jópár csapat szimpatikus). Mert gondolom, ha fradista lennék, vagy Unitedes identitásszerűen akkor már csak azért utálnék minden riválist, pld. Liverpoolt, ennek ellenére én a Liverpoolt nem utálom, sőt egész szimpatikusak és pld. Gerrard ott van a top20 kedvenc játékosomba körülbelül (hopsz most elárultam, hogy az egyik kedvencem a United :D)...
2015. dec. 15. 11:28
 12/12 anonim ***** válasza:
A közösség is számít, a haverok döntenek.
2016. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!