Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Csak engem nem érdekel ez az...

Csak engem nem érdekel ez az idióta foci? (többi lent)

Figyelt kérdés
Már elnézést hogy ezt így kijelentem de egyszerűen felháborító számomra ez a sok hülye fociőrült, őrjöng mindegyik öldöklik egymást teljesen át van mosva az agyuk. Persze oké értem valaki rajongó de mit lehet ezen szeretni?.... És ezeknek a hülye focistáknak adják a milliókat.... Bocsánat hogy ez így feldühített csak nem látom az értelmét. Nektek mi a véleményetek? Válaszokat előre is köszönöm

2016. jún. 18. 19:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
59%

Engem nemigazán érdekel de azért most a magyar meccseket megnéztem és mostmár kifejezetten utálom is. :D

Ez a színészkedés amit levágnak..hihetetlen szégyen, hogy férfi létükre ezt megcsinálják.(nyílván nem csak a magyarokra gondolok)

De kinek mi töllem az nézi aki akarja.

2016. jún. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
42%
Igen, csak téged
2016. jún. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
25%
Nő vagy ugye?
2016. jún. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
100%

Én nem szeretem a focit. Vagyis csak nézni nem szeretem. Egy csapatnyi ember futkos egy ladba után...

Focizni szeretek de magát a meccset nézni nem.

2016. jún. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a focit. Úgy általában véve nem is érdekel. A VB-be néha bele-bele nézek, de nagyjából úgy vagyok vele, mint te. Nem értem, hogy miért kell petárdázni, vagy őrjöngeni, mint pl. tegnap a horvátok.

DE

Ennek ellenére ezt az EB-t én is figyelemmel kísérem és szurkolok és a körmömet rágtam most is végig. Mert ez most nagy dolog (szerintem).


A fizetésre rátérve:

Nem sajnálom tőlük. Akkor sajnálnám, ha bárki lehetne focista. De nem lehet akárki és ez nem véletlen. Az élsport kemény és elhivatottságot jelent. És ez természetesen nem csak a focistákra vonatkozik.

2016. jún. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
81%
Engem se érdekel túlzottan de ettől még a foci nem lesz idióta,aki szereti a focit sem őrült. És attól hogy szerinted semmit nem lehet rajta szeretni attól más azért csak szeretheti.Mivel szinte mindenki odavan érte ezért valószínűleg van rajta mit szeretni és nem lesz hülye emiatt az emberek nagyrésze.
2016. jún. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Alapvetoen en sem vagyok fociorult, plane, hogy lany vagyok, de most igenis vegigneztem a meccset.

Egyebkent szamomra nem maga a foci az, ami gyomorforgato, nem is a normalis szurkolok, hanem a rohadt tetu futballhuliganok. Pl. a raketaval lovoldozo oroszokat ugy toloncoltam volna ki, hogy a labuk ne erje a foldet.

2016. jún. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
az oroszok takarodjanak a birójukkal együtt
2016. jún. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Igen lány vagyok. :D és apával végig kellett néznem tegnap az eb-t stb. Nem is lett volna olyan nagy baj, csak annyi őrült rajongó van a környezetemben mintha át lenne mosva az agyuk xd

Majdnem az ablakunkat kidobták kővel, petárdáznak stb...

2016. jún. 19. 09:36
 10/29 anonim válasza:
51%
Ha nem érdekel, ne nézd! Mi azért még megtesszük! :)
2016. jún. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!