Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Csak engem nem érdekel ez az...

Csak engem nem érdekel ez az idióta foci? (többi lent)

Figyelt kérdés
Már elnézést hogy ezt így kijelentem de egyszerűen felháborító számomra ez a sok hülye fociőrült, őrjöng mindegyik öldöklik egymást teljesen át van mosva az agyuk. Persze oké értem valaki rajongó de mit lehet ezen szeretni?.... És ezeknek a hülye focistáknak adják a milliókat.... Bocsánat hogy ez így feldühített csak nem látom az értelmét. Nektek mi a véleményetek? Válaszokat előre is köszönöm

2016. jún. 18. 19:57
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Én sem rajongok alapból a fociért, és engem is bosszant, hogy sok sportág, amik sokkal jobban teljesítenek évtizedek óta, sokkal kevesebb figyelmet kapnak.

De...

Most foci EB van, a mieink kijutottak, és nagyon szépen teljesítenek. És mivel magyar vagyok, igenis "Hajrá Magyarország, hajrá Magyarok!", és csak azért is "Szép volt Fiúk!"

2016. jún. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Részben tök jó, ahogy gondolkodsz, részben tök nem... :)


Szóval az, hogy kit érdekel és kit nem...: Téged nem érdekel, nincs baj ezzel. Van aki utálja nézni, de imád focizni, az se baj. És van aki meg nézni imádja. Sokan szeretik nézni, van rá igény, ezért közvetítik is mindenfelé, ez sem baj.

Más meg más sportot szeret nézni vagy akár űzni. Neked nincs valami más kedvenced esetleg??? Én pl. a bringát szeretem nézni, de nemcsak nézni... A focit meg ilyen nagyobb eseményekkor, vagy máskor ritkábban nézem. Annyira nem vagyok oda érte, de néha rákattanok. Most meg, hogy magyaroknak drukkolhatunk, hááááát, ez csúcs!


Mit lehet szeretni benne? Hát én nem sokat fociztam életemben, de próbáltam, és nekem már az is teljesítmény, ha sikerült azt a labdát egy másik játékosnak odarúgni! Például szép látvány, ha sokáig tudják egymásnak passzolni a labdát, még szebb, ha közben az ellenfél nem tudja elvenni tőlük. Ilyenkor jó drukkolni, hogy ha pl a magyaroknál a labda, akkor ne bírja a másik elvenni a labdát... Aztán menjünk tovább: ezek a profi játékosok nem csak passzolgatnak, hanem közben előre gondolkodnak, hogy hova, kinek rúgva tudnak gólhelyzeteket kialakítani.. Ha sok ilyen van, komolyan jó nézni, követni és nem uncsi.


Agymosottság, őrjöngés:

Látod ebben igazad van! Ezt én sem fogom sosem megérteni, hogy szurkolóként miért kell ennyire véresen komolyan venni. Komoly, tanult, igényes férfiak is tudnak olyan alpáriak és gyűlölködők lenni ilyenkor, hogy azt nem is értem! Oké, hogy van valakinek egy kedvenc csapata, de hogy miért kell törni, zúzni gyűlölködni, ha épp nem az nyer...

Ezek az úgynevezett "ultrák" extra gáz emberek. Ciki, hogy Franciaországba is annyian kimentek és ráadásul a magyar jó eredmények ellenére is sikerült összetűzésbe kerülniük a rendőrökkel (meg a joggal)... Mi lett volna, ha nem teljesít ilyen jól a csapatunk? Bele sem merek gondolni...


Milliók a focistáknak:

Na ebben is igazad van! Tök mindegy milyen sport, én sem értem sosem,mi a fr.ncért kell ennyire agyonfizetni őket. Sokkal szebb és tisztább lenne minden sport, ha azt kedvtelésből és hobbiból csinálnák MUNKA MELLETT, és nem "főállású" sportolók lennének a világban... Így hogy kész biznisz az egész... Csak szórakoztatnak, semmi hasznos termelőtevékenységet nem végeznek, mégis annyi pénzt kapnak...

2016. jún. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Engem a legjobban ez a túlfizetés zavar. :/ Apukám lassan negyven éve kemény fizikai munkát végez, az egész életét végigdolgozza és annyit keres hogy a fenekét kitörölheti vele. Utolsó milyen igazad van 🙁
2016. jún. 21. 13:51
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
De most ezen minek idegesíteni magunkat?Az élet igazságtalan és nem a focisták az egyedüliek akik túl sokat keresnek.De neked attól nem lesz jobb ha most ezen bosszankodsz.
2016. jún. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Tudom... De nem minden nap gondolkozok ezen :/ Csak azért elszomorító.
2016. jún. 21. 14:14
 16/29 anonim ***** válasza:
51%

20.07.


Szégyelld magad!

Sok nő szurkol, ha nem is olyan hangosan, mint a férfiak. Hanem csöndben szorít. De ahogy látom, inkább az idősebbek, akik már nem tartják presztizskérdésnek hogy a párjuk mást néz rajtuk kívül.

2016. jún. 22. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Most ezért miért Szégyelljem magam?...Ha nem tetszik nem kell írni. :D
2016. jún. 22. 14:21
 18/29 anonim ***** válasza:
51%

A 20.07esnek írtam.


Egyébként mindenben így gondolkodsz?


Elmész az operába, és azon gondolkodsz, hogy az énekes annyi pénzért jobban is játszhatna-énekelhetne?

Vagy miután tízszer annyit fizetsz a Scalában valakiért a főszerepben, azon gondolkodsz, hogy a pesti operában magyarokkal jobbat hallottál?

2016. jún. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Nem... nem mindenben így gondolkodom. Neked amúgy nem mind1? :D Nem mondhatni hogy rosszul gondolom mert mindenkinek van egyedi véleménye. Csak a világot tartom néha igazságtalannak. Ennyi..
2016. jún. 22. 15:47
 20/29 anonim ***** válasza:
0%

Pedig hát kedves kérdező, nem helyes, nem jó egyszer így egyszer úgy gondolkodni.


Mindenre ugyanaz kell, hogy legyen a mérce, nem az egyéni szájíz szerint változtatni, érzésre.


Ha ez a véleményed, legyen. De az nem igaz, hogy megalapozott, sem az, hogy jó.


Nekem nem felháborító sem a sok fociőrült, sem a te koncepciózus véleményed.

Csak nagyon érdekes, hogy milyen felszínesen tudunk gondolkodni. Az is érdekes, hogy valakit mások szélsőségessége "feldühít", és nem látja értelmét, míg a saját véleménye meg milyen. Érdekes.

2016. jún. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!